Xbox 360 vs Ps2?

Jaką konsole wybrac, mysle nad ps2 bo moge za cene xboxa kupic ps2 przerobionego i jakis dysk pod usb, a xbox 360??, jak myslicie

Po pierwsze przerabianie konsoli jest nielegalne i tracisz tym samym gwarancję na sprzęt. Po 2 ps2 ma masę dobrze znanych tytułów, ale już dość leciwych, a xbox jest trochę bardziej “przyszłościowy”. Same nowe gry na niego wychodzą (klasyki też są) itd. Krótko mówiąc jeśli interesują cię same nowe tytuły takie jak gta4, assassin’s creed, mass effect, halo itp to xbox. Jeśli już starsze np final fantasy, mgsy, god of wary itd to ps2.

Bierz Xboxa =o

Oczywiscie, ze xbox 360 ;)) Non stop wychodza nowe gry teraz na ps3 i xboxa, np. fight night round 4 , pes 10 , fifa 2010 i napewno wyjdzie np. assasins creed 2 itp

Moim zdaniem to trochę nietrafne porównanie. Xboxa powinieneś raczej porównać do ps3. Chociażby ze względu na funkcje, np. bezprzewodowy dostęp do internetu, czy też możliwość grania w rozdzielczości HD. A tak poza tym to Xbox, tylko jaki? Arcade - Xbox 360 - Elite iii chyba wszystkie bo innych nie pamiętam.

ja osobiście posiadam ps2 i ps3. czekam już ogrom czasu żeby dało się odblokować pleja 3 … ale mniejsza. Bierz xkloca, jeżeli nastawiasz się na przerabianie. Jak już wcześniej ludzie mówili; multum nowych gierek :slight_smile: Zależy jeszcze jaki tv masz… jak jakąś plazme to z pewnością xklocek chociaż na leciwych telewizorach również wyrabia, a ps2 totalnie nie przydaje się na nowszych telewizorach.

Trochę błędne porównanie, jak ktoś wyżej wspomniał, na twoim miejscu wziąłbym XBOX 360, na ps2 już nowe tytuły nie wychodzą, więc w najnowsze tytuły nie pograsz. XBOX 360 to już nowsza generacja konsol w porównaniu do ps2. Zastanów się także jaką wersję XBOX 360 Chcesz wybrać, czy to ma być Arcade, Premium, czy Elite? Każda z nich się różni zawartością, ale i ceną. Na twoim miejscu bym się zastanowił nad PS3 (ostatnio “promocja” w Media Markt PS3 60+ 4 gierki za 1499zł). PS3 nie przerobisz, ale weź pod uwagę w PS3 czytnik Blu-Ray, więc filmy HD masz zapewnione.

miałem X360 i strasznie są drogie gry…

kupowałem grę za 200zł i w góra 2 dni ją przechodziłem…

bierz PS2 ma bardzo tanie gierki

Na Xboxie zagrasz w “next-genowe” nowości, jak się zdecydujesz kupić to bierz wersję Jasper, im już żyłka nie pęka (przegrzewanie się). Falcony też są niczego sobie. Ale żeby móc przerobić musisz wiedzieć jaki napęd ma konsola. Jeśli Lite-On drugiej generacji, nie da rady. Ewentualnie wyciągnać starszy napęd ze starej konsoli, bo od paru miesięcy produkuje się tylko te nieprzerabialne.