Xbox 360 Wireless Controller - Problem ze sterowaniem

Siema, wczoraj dostałem odbiornik Xbox 360 Wireless Controller for Windows i mam z nim pewien problem. Mianowicie podpinam go, instaluje sterowniki, podłączam pada od Xboxa 360 i myślałem, że wszystko działa. Włączam Fife, rozpoczynam mecz i tutaj jest coś nie tak. Jest w nim chyba zaprogramowane jakieś sterowanie, ponieważ gdy naciskam LB (na padach od PS jest to L1) włącza mi się manu, tak jakbym nacisnął start. Odkryłem, że RB(R1) jest to select, przycisk A(PS: X) to strzałka do góry, B to strzałka do dołu i tak dalej. Trochę mi to w grze przeszkadza. Ma ktoś pomysł jak to zmienić, aby wszytko dzałało poprawnie?

PS: To nie wina pada, ponieważ na Xboxie 360 wszystko działa.

Hej,

Sprawdź, czy masz w Panelu sterowania aplet, który odpowiada za ustawienia pada. Może w nim da się coś zmienić. Dodatkowo sprawdź, czy w samej grze - w folderze, w którym jest zainstalowana - nie ma aplikacji, w której dokonuje się przypisań ustawień pada.

Pozdrawiam,

Dimatheus

PITERPLPL , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Masz oryginalny odbiornik M$? Spróbuj pobrać do niego najnowsze sterowniki ze strony MS ( http://www.microsoft.com/hardware/en-us … or-windows ), usunąć stare i zainstalować te nowe.

Pamiętaj, żeby najpierw zainstalować sterowniki, a potem podłączyć odbiornik.