Xbox 360 wireless pad - warto?

Witam,

zastanawiam się czy warto zakupić tego pada http://www.komputronik.pl/product/138749/Strefa_Gier/Konsole_i_akcesoria/Xbox_360_Wireless_Gamepad_Black.html. Będę go używał głównie do gier wyścigowych, więc zastanawiam się, czy nie kupić kierownicy. Ile kosztuje porządna kierownica??

Ale wracając do tematu. Ile trzyma bateria? I czy w ogóle polecacie bezprzewodowe padki?

Polecam, gra się o wiele lepiej niż na kierownicy.

A dodatkowo będziesz mógł podłączyć Pada do smartphona z Androidem i również na nim grać padem. :slight_smile:

Nawet nie wiedziałem że on lata pod androidem.

Btw to nie ten pad xD. Przez pomyłkę dałem w linku pada po xboxa, a przecież chcę pada od xboxa pod windowsa. Więc oto dobry link:

http://www.komputronik.pl/product/11966 … zarny.html

Tylko interesuje mnie jeszcze jedna ważna rzecz. Czy jak zakupie pada z linka powyżej będę mógł go bezpośrednio podłączyć?? Widziałem coś takiego jak xboxowy odbiornik na usb. Czy to będzie potrzebne??

Ok 30h - warto mieć dobre paluszki akumulatorki+ładowarkę, lepiej kupić przewodowego pada.

http://www.komputronik.pl/product/11966 … OX360.html

Nie koniecznie w tym sklepie, mają tam drogo :wink:

Bezpośrednio chyba nie ,w zestawie powinien być receiver - to pad bezprzewodowy.

Przy bezprzewodowym jak napisał @Łukash dostajesz odbiornik z końcówką USB którą podłączasz do PC’ta - sam mam tego bezprzewodowego pada i gra się bdb :slight_smile:

Takiego samego pada używam głównie do wyścigówek i wolę go od kierownicy. Specjalnie kupiłem do Dirt3.

Z ciekawostek dodam że bezprzewodowo możesz też podłączyć pada od PS3 (ja tak mam), ale w mojej opinii nie wygodnie się go używa do wyścigów.

Tak przy okazji ,denerwują kogoś gry w których nie ma opcji wyłączenia wibracji ? - NBA 2K12. Oto lekarstwo:

klik,zmodowana biblioteka ,xinput1_3.dll ,zamienimy z tą z Sys32/WOW64(zrób kopię) ,tylko opcja wibracji została wycięta, plik czyściutki klik

nie kupuj pada od microsoftu pod zadnym pozorem jesli chcesz go uzywac na pc [-X w mojej sytuacji mialem 3 pady bezprzewodowe do konsoli, wiec myslalem ze najlepszym rozwiazaniem bedzie dokupienie adaptera. mylilem sie od samego poczatku :slight_smile: otoz problemy zaczynaja sie juz przy instalacji. niby wydaje się wszystko proste, jednak pad nie da sie zainstalowac, bo microsoft jako tako wypuscil oprogramowanie do swojego gamepada. jesli juz uda Ci się to zrobic, pad czesto gubi zasieg. w moim przypadku jest tak, ze np miesiac chodzi dobrze, a potem problemy. gram 10 minut w fife rozlaczenie i nie da sie go ponownie podlaczyc, musze od nowa instalowac i bawic sie ze sterownikami. co do jakosci wykonania i wygody sterowania musze przyznac ze jest wzorowe i tutaj nie mam zastrzezen. podsumowujac jesli nie chcesz sie denerwowac (a ja mialem juz na prawde kilka momentow ze pad mogl wyladowac za oknem) kup pad logitecha. jesli moja opinia Cie nie przekonala to poczytaj na innych forach, np zagranicznych i gwarantuje Ci, ze nie tylko ja mialem z tym problemy :wink: dodam ze moj system Windows 7 więc instalacja driverow powinna byc rzeczą banalną

pozdrawiam :slight_smile:

Sam posiadam dwa pady bezprzewodowe od xbox’ a 360 i niemam z nimi żadnych problemów na w7.

Pierwszy raz czytam o problemach z padem od X360 :wink:

Bierz śmiało - sam go miałem brać, ale przestałem grać więc i pad mi się nie przydał :stuck_out_tongue: