Xbox 360 za darmo?


(Marudaa1) #1

Ostatnio znalazłem w sieci opis (krok po kroku) jak zdobyć PS3, Xbox'a lub inny dość drogi sprzęt za darmo. W sumie jest to dosyć logicznie napisane. trzeba zarejestrować się na jakiejś stronce, później skorzystać z ich oferty i zapisać się na darmowe uczestnictwo (taki 30-dniowy trial), później trzeba tylko zamówić kila dvd i w odpowiednim czasie zrezygnować z uczestnictwa. Później niby otrzymuje się maila, w którym trzeba potwierdzić, że skorzystało się z oferty i przekazało adres strony dla 12 przyjaciół i ma się sprzęt..za DARMO.

Brzmi to dosyć niewiarygodnie ale z drugiej strony jest dośc logicznie napisane. Czy ktoś się z czymś takim już spotkał? Czy to kolejna próba wyłudzenia danych osobowych, czy może warto skorzystać?


(Zonkishi) #2

moim zdaniem

jakoś życie nauczyło mnie, że nie jest tak łatwo coś cennego zdobyć

chyba że ... ale wątpie :stuck_out_tongue:


(Marcus35) #3

Nie rób sobie nadziei. Żaden producent nie rozdaje sprzętu "for free" . Dostaniesz jakiegoś linka, klikniesz a po kilku dniach zobaczymy nowy post zatytułowany : Pomocy komp zwalnia lub net i zaczną się logi HJT. Machnij ręką na takie oferty to jedna wielka lipa i tylko problemy możesz z tego mieć


(Błażej) #4

To rzeczywiście za darmo :slight_smile:


(Kpr2877) #5

oj, to będzie gdzieś z 1000 opakowań :wink:

A tak na serio, nie ma co wierzyć w takie głupoty... bezsens :roll:


(Azpr) #6

ysiulec nie no dlaczego, dostaniemy xboxa 360 za free, a jak nam sie znudzi zamowimy suszokałasza i będziemy mieli ps3 też za free, no co Wy? naprawde w to nie wiezycie?


(Kulaa 01) #7

No jakoś nie :x


(M Kupczynas) #8

Nic nie ma za darmo :?


(Marcus35) #9

szkoda czasu na takie dyskusje.


(Ford Fokus) #10

A wierzysz w cuda? :x


(Arturw33) #11

Będę wierzył w cuda jak Bill Gates pożyczy mi swój cały majątek. :mrgreen:

Na tym świecie nie ma nic za darmo.


(El Presidento) #12

Jeszcze wam dopłacą żebyś Cię to zabrali... :roll: