Xbox 360 za darmo?

Ostatnio znalazłem w sieci opis (krok po kroku) jak zdobyć PS3, Xbox’a lub inny dość drogi sprzęt za darmo. W sumie jest to dosyć logicznie napisane. trzeba zarejestrować się na jakiejś stronce, później skorzystać z ich oferty i zapisać się na darmowe uczestnictwo (taki 30-dniowy trial), później trzeba tylko zamówić kila dvd i w odpowiednim czasie zrezygnować z uczestnictwa. Później niby otrzymuje się maila, w którym trzeba potwierdzić, że skorzystało się z oferty i przekazało adres strony dla 12 przyjaciół i ma się sprzęt…za DARMO.

Brzmi to dosyć niewiarygodnie ale z drugiej strony jest dośc logicznie napisane. Czy ktoś się z czymś takim już spotkał? Czy to kolejna próba wyłudzenia danych osobowych, czy może warto skorzystać?

moim zdaniem

jakoś życie nauczyło mnie, że nie jest tak łatwo coś cennego zdobyć

chyba że … ale wątpie :stuck_out_tongue:

Nie rób sobie nadziei. Żaden producent nie rozdaje sprzętu “for free” . Dostaniesz jakiegoś linka, klikniesz a po kilku dniach zobaczymy nowy post zatytułowany : Pomocy komp zwalnia lub net i zaczną się logi HJT. Machnij ręką na takie oferty to jedna wielka lipa i tylko problemy możesz z tego mieć

To rzeczywiście za darmo :slight_smile:

oj, to będzie gdzieś z 1000 opakowań :wink:

A tak na serio, nie ma co wierzyć w takie głupoty… bezsens :roll:

ysiulec nie no dlaczego, dostaniemy xboxa 360 za free, a jak nam sie znudzi zamowimy suszokałasza i będziemy mieli ps3 też za free, no co Wy? naprawde w to nie wiezycie?

No jakoś nie :x

Nic nie ma za darmo :?

szkoda czasu na takie dyskusje.

A wierzysz w cuda? :x

Będę wierzył w cuda jak Bill Gates pożyczy mi swój cały majątek. :mrgreen:

Na tym świecie nie ma nic za darmo.

Jeszcze wam dopłacą żebyś Cię to zabrali… :roll: