Xbox live (problem z mtu)

Mam problem. Niedawno kupilem xbox 360 elite i gdy chcialem sie zalogowac do xbox live wyskoczyl komunikat, ze nie mozna polaczyc. Wtedy przetestowalem polaczenie z usluga xbox live i gdy sprawdzalo kare sieciawa , adres ip itd zatrzymalo sie na mtu. Musze zwiekszyc wartosc mtu do minimum 1364, zrobilem tak ale itak niec . Moglby mi ktos pomoc ![-o<

Może już ta konsola bana z M$ dostała zdarza się :lol: zadzwoń do obsługi klienta jeżeli coś takiego jest. A abonament wykupiłeś o ile mi wiadomo aby grać w sieci na XBOXie trzeba zapłacić :o i dlatego wole PS3 i nie tylko :smiley:

Edit

Cytat z http://pl.wikipedia.org/wiki/Xbox_360

Xbox Live (inaczej XBL) jest to wirtualna społeczność użytkowników podłączonych do sieci. Dzięki niej można czatować, prowadzić rozmowy głosowe, wideokonferencje, lecz główny nacisk został położony na grę wieloosobową. Umożliwia także łączność z usługą Games for Windows Live.


Xbox Live dostępny jest w dwóch wersjach:


    * Silver – bezpłatny, podstawowy pakiet. Posiada wszystkie funkcje Microsoft Live! Gold, z wyjątkiem gry wieloosobowej oraz ograniczeniem w pobieraniu nowych wersji demo (możliwe jest to dopiero po 7 dniach od ukazania się dema na Xbox Live). W niektórych grach znajdują się kody pozwalające na granie w sieci przez 48 godzin, jednak nie nadają one przywilejów Xbox Live Gold (brak możliwości pobierania nowych wersji demo przez 7 dni i grania w niektóre gry w sieci w trybie rankingowym).

    * Gold – pakiet pozwalający dodatkowo na grę w sieci i pobieranie wersji demo bez zwłoki. Aby mieć dostęp do funkcji gry wieloosobowej musimy za nią płacić. Do kupienia są specjalne zdrapki zasilające konto na 1, 3, 12 i 12 + 1 miesiąc gratis (najczęściej zdrapki okazyjne np. wydanie nowej gry). Miesiąc Golda otrzymuje się po zarejestrowaniu pierwszych 3 kont na danej konsoli każde następne otrzymuje status silver. Warto zwrócić uwagę, iż w Polsce nie ma możliwości rejestracji konta Xbox Live!


Liczbę użytkowników usługi Xbox Live szacuje się na 14 mln.

jak można dostac bana za niekorzystanie z xbox live?? ai konta nie wykupywalem bo konto mialem darmowe

System M$ wyszukuje ‘‘rozblokowywane’’ konsole i je blokuje niestety nie działa to poprawnie i zdarza sie że konsole nie ruszaną zablokują i kupa nic się podobno z tym nie da zrobić żadne tam zmienianie adresu MAC karty nie pomaga swego czasu od groma takich konsol zablokowanych było na Alegro grać możesz ale nie po sieci no to powiedz na co mi w dzisiejszych czasach taka zablokowana konsola :smiley:

:idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :idea: :idea: :idea: :idea: :evil: :evil: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x

Dodane 21.02.2009 (So) 14:23

:smiley: :shock: :razz: :wink: :smiley: ![-o<