[XBOX ONE ALL DIGITAL] Czy to dobry wybór na krótką przygodę z konsolą?

Cześć wszystkim! Postanowiłem zakupić konsolę, aby podczas wirusowego zamętu zabijać czas. Ponieważ nie jestem maniakiem grania i kiedy świat wróci do swojego stałego tempa konsola najpewniej będzie pełniła funkcję figurki, chciałbym kupić coś tanio. Oczywiście myślę o urządzeniu nowym.

Chciałbym pograć w takie gry jak TEKKEN, Crash Bandicoot (czy to w ogóle jeszcze jest?:star_struck:). Czy konsola XBOX ONE ALL DIGITAL będzie się do tego nadawała? Myślę o konsoli XBOX w kontekście komputera z Windows 10 (podobno można coś na nim pograć w gry z XBOX). Poradzicie coś?

P.S. Najchętniej pograłbym w Medevil na starym dobrym playu :pensive:

MediEvil jest tylko na PS4, co do konsoli to zależy czego oczekujesz i w jakie gry zamierzasz grać bo mniej na uwadze że wersja ALL DIGITAL nie posiada fizycznego napędu co za tym idzie nie będziesz mógł kupić żadnych fizycznych wersji gry, wyłącznie cyfrowe w sklepie microsoft. Jednak możesz za grosze kupić xbox game pass w którym masz ponad 200 gier więc spokojnie powinieneś znaleźć coś dla siebie na ten wolny czas, jeśli tylko nówka to to najtańsza opcja, konsola+xbox game pass.

@azazel666

Dzięki za odpowiedź. Kupiłem już konsolę XBOX ONE S ALL DIGITAL. Aktywowałem GamePass tak jak zasugerowałeś. Odpisuję z nowego konta, ponieważ do tamtego nie mogę się zalogować. Chyba nie zapamiętałem dobrze hasła, a logowałem się przez link aktywacyjny, który wysłany była na jednorazówkę… :sweat_smile:

Teraz poszukuję telewizora, bo po podłączeniu konsoli zacząłem dostrzegać mankamenty obecnego, który ma już swoje lata. Czy możesz coś polecić do 2000PLN?

Rozmiarowo nie większy jak 43 cale. Dobrze by było, gdyby miał więcej, niż tylko 2 złącza HDMI. Na smart funkcjach mi nie zależy, bo mam przystawkę do telewizji.

Pozdrawiam gorąco.

EDYCJA: Czy można prosić o zamknięcie tego tematu? W sprawie telewizora założę nowy. Dziękuję.