Xbox One S - 500Gb + gry + gwarancja sprzedam / zamienię

Konsola Xbox ONE S z dyskiem 500GB + 1 kontroler (PAD) + GRY (CENA: 1200zł do negocjacji)
Konsola zakupiona w grudniu 2017 roku, praktycznie nieużywana, bo nie mam czasu grać. Zainstalowane gry to GTA 5, Mafia III oraz Sniper Elite IV - Titanfall i Batlefield to gry za które zamieniłem się i nigdy ich nie włączyłem. Od nowości Assasin którego dostałem z konsolą - nigdy nie aktywowany. Konsola używana sporadycznie. Działa bez żadnych zarzutów, w większości czasu stoi, jednak wycieram ją z kurzu :slight_smile: Sprzęt jest ubezpieczony od przypadkowych uszkodzeń i awarii sprzęu w ERGO Hestia do 15 grudnia 2021 roku (dla w pełni zainteresowanych wyślę skan ubezpieczenia jeśli ktoś chce sprawdzić warunki). Recenzji konsoli nie będę pisał bo można ją sb zobaczyć w sieci. Konsolę sprzedaję bo przydałaby mi się gotówka, a sprzęt w sumie tylko stoi i nikt go nie używa.
Istnieje możliwość zamiany na telefon o cenie zbliżonej do wartości konsoli - oczywiście sprawny i nie zniszczony.
Czekam na rozsądne oferty.

PS. Mogę wymienić się na PS4 Slim z jakimiś grami - na taką miałbym kupca :wink:

Witam. Posiadam konsolę PS4 slim 500GB. Mam ją chyba z miesiąc. Jestem jej pierwszym właścicielem. Jest zadbana i również na gwarancji. W zestawie z konsolą otrzymałem Fifę 18. Mam też kilka gier zakupionych w PSN. Między innymi GTA V, Horizon Zero Dawn, Need for speed Rivals, Just Cause 3, Assassin’s Creed Syndicate, Far Cry 4, Wiedźmin 3, Infamous Second Son, For Honor. Interesowała by mnie zamiana za Xbox One S z tego względu iż oferuje granie w 4K a PS4 nie. Jeśli oferta jest aktualna, proszę o kontakt.

1 polubienie