XBOX ONE X (prawdziwa nazwa i data premiery)

Xbox One X

  • 6 Tereflopów
  • 326Gb/s przepustowości
  • 8 rdzeniami x86 z taktowaniem 2.3GHz
  • 12Gb RAM DDR5
  • 4K 60KL/S
  • chłodzony cieczą
  • DYSK 1TB
  • NAPĘD 4K UHD BR
  • Zasilacz: 245 W
  • Wyjście HDMI: 2160p, 60 Hz, HDR10, HDCP 2.0
  • Łączność bezprzewodowa: IEEE 802.11ac (5 GHz/2,4 GHz), 2x2 WiFi z WiFi Direct
  • Ethernet: IEEE 802.3 10/100/1000
  • Akcesoria radio: dedykowane radio bezprzewodowe Xbox Wireless
  • Audio SPDIF (zakodowane): Dolby Digital 5.1, DTS 5.1, PCM 2.0
  • Kodeki audio (odkodowane): AAC, MP3, MPEG1, WMV

CENA NIEZNANA
“figurowała w cenie 2149 zł. Niestety oferta została już skasowana, więc całkiem możliwe, że cena w Polsce będzie niestety trochę wyższa (w USA sprzęt kosztuje 499 dolarów).”
Premiera 07 listopada 2017 r.

Jedna z gier 5 gier na wyłączność (Xbox ONE S/X Win10)

FORZA MOTORSPORT 7
Stworzona od podstaw w rozdzielczości UHD przy prędkości 60 kl./s gra Forza Motorsport 7 będzie jako pierwsza oferować rozgrywkę w 4K.
Największy zestaw samochodów
Ponad 700 aut, w tym największa kolekcja samochodów Ferrari, Lamborghini i Porsche.

NFS dostanie w tyłek xd


Czytasz czasem newsy? :stuck_out_tongue_winking_eye:

właśnie siedzę na niusach i jest tak
-firefox
-play
-iphone8
-tagiE3

  • ROMING PLAY

(POLECANE)
ONEDRIVE
VLC NA ANDROIDZIE
AZURE
APPLE
FIREFOX AKTUALIZACJA

Powinno się rzucać w gałki oczne to taki HOT temat nie powinien znikać przy byle info, a inni opisują to od wczoraj jedni 22h temu inni 3h temu.
Jeszcze pewnie komputer świat , psxextreme, CD-Action o tym jeszcze napisze na Lipiec.

Gdybyś wszedł w te linki to zobaczyłbyś, że to tematy sprzed 2 dni…

ale wy nie macie tego “kafelka” TERAZ na aktualnościach
nie czytam innych :stuck_out_tongue: tylko was :bulb:

potem w Lipcu kupie magazyn i też poczytam
tak jak kiedyś pisałem , portal nie jest najlepszy najświeższy to upada , konkrecja go zasypuje i wyniszcza (nie ma aktywności twórca rezygnuje bo nie chce bulić setek zł za serwery) i znika.
Zaraz wejdę na inne strony, aby je wspomagać

Cześć, temat na pewno jest ważny, ale gorący to był w nocy z niedzieli na poniedziałek. Sam news o premierze konsoli był dodatkowo rozgłaszany przez powiadomienie WebPush. Jak odnotowuje @anon741072, przygotowaliśmy także publikację o grach na wyłączność. Temat będzie wracał i będziemy do niego wracać, ale w tej chwili wydaje mi się wyczerpany i raczej letni.

A tak w ogóle, to o co Ci się rozchodzi ??

W domyśle, “specjalnie” dla Ciebie, ten news powinien być “przyklejony” przez kilka dni ??
Normalnie mi słabo…

Wszyscy zainteresowani, już “dawno” wszystko wiedzą o tym nowym modelu konsoli, może to tylko Ty na tej płaszczyźnie masz lekkie “opóźnienie”…

Może trzeba pomyśleć nad systemem spersonalizowanych kafelków, dopasowujących się do Twoich zainteresowań :slight_smile: Jako opcja, nie głupie by to było (@b.munro - taki tylko haczyk, mało prawdopodobny pomysł do zrealizowania, ale może kiedyś, gdzieś :slight_smile: )

Są już dostępne za 2099 zł

Microsoft Xbox One X 1TB Project Scorpio też za 2099 zł

Nawet w mediaexpert:

Dobiły mnie dwa fakty

  • microsoft nie kończy ze zdzieraniem kasy z naiwnych ludzi amerykanów… Po Xbox One X ‘XoX’ powstaje już kolejna konsola, może to będzie Xbox One Y Z hahahaha
  • Zapłacisz 2000 złotych za konsole bez dodatkowego pada, dostajesz od mądrali z Mojang Minecraft bez zmian tylko zgodne z 4k i 60kl haha ja myślałem że ma 160kl bo co to za strasznie wymagająca gra - na Androidzie ruszy !
    Pozmienia tekstury i będzie żądała 200 złoty za pódełko. Jaka strata potencjału tych 8teraflopóff.