Xbox One , Xbox 360 , Ps 4?

Witam , właśnie jestem po wypłacie i muszę kupić sobie konsolę do gier tylko nie mam pojęcia jaką .  Która będzie najlepsza ? Czy do 1000 zł coś dostanę konkretnego ? Czy muszę wydać 2000 ?  Przede wszystkim musi mi działać wiedźmin 3 :slight_smile:  Proszę doradźcie którą konsolę wybrać . 

Ja doradziłbym PS4. Wiedźmin będzie działać najlepiej i w dobrej jakości graficznej. X360 jest przestarzały, lepsze są nowe konsole. PS4 wystarczy ci na kilka lat. Chyba, że chciałbyś zagrać w Forzę to Xbox One.

też polecam Ps4 

Jeśli wybór między x360 i ps3 to polecam xboksa. Jeśli XO a PS4 to play station :wink:

z tego co wiem to Wiedźmin 3 jest tylko na konsolę Sony Ps4  i xBox One więc zakup Xbox 360 czy Ps3 mija się z celem 

Rzuciłem okiem na oferty sklepowe i box ps4+gra wiedźmin3 z jednym padem to 1800zł więc tragedii nie ma :wink:

Do 1000 zł. dostaniesz XBOX - a 360 z kinect - em (no może nie co ponad) i z przynajmniej jedną grą “Kinect Adventure”

 

Przecież on chce by działał  Wiedźmin 3 Dziki Gon   a na tej konsoli nie działa ta gra jak i na PS3 , jedynie musi zakupić XBox One lub PS4

Tylko PS4 jeśli chcesz grać w Wiedźmina. Masz grafike na full HD, na XO masz klatke 900p skalowana do 1080p. To raz, dwa płynność animacji i głębokość detali na PS4 poraża. Kolejna rzecz usługa Play Station Now. Robisz sobie konto na US i podpinasz karte kredytowa, w tym momencie masz do dyspozycji około 140 tytułów gier na żądanie.Począwszy od tytułów z PS2, PSP to na PS3 kończąc. Usługa kosztuje 120zł około na 3 miesiące( w zależności od kursu dolara). Do tego Play Station Plus- przeceny gier, czasami gry za free lub za bezcen. Więc nie ma się co zastanawiać. Kolejna rzecz z poziomu konsoli masz dostępnych do użytku ponad 20 aplikacji- filmbox, yt, netflix. Możesz również sobie serfować po internecie z poziomu konsoli nawet jeśli nie masz PS Plus.

Ja, jestem zadowolony z PS4 ale i tak zakupię dodatkowo na święta xBox One zobaczymy co oferuje konkurencja - choć PS4 jest mocniejsza podzespołami od xBox One  (grafiką i pamięcią ram)

Kwestia tego w co chcesz grać. Od technicznej strony PS4 jest mocniejsze od Xboxa One. Natomiast XO ma lepszy wybór gier moim zdaniem (gusta i guściki, oczywiście), posiada lepszą kamerę, jest bardziej funkcjonalny, i ma fajną opcję jak np. EA Access. PS4 natomiast ma Spotify, i dopiero niedawno wprowadzili media playera :stuck_out_tongue: No i ma niewygodnego pada w przeciwieństwie do Xboxa One. Ale to też już kwestia gustów :slight_smile: No i co do technicznej strony, Xbox One jest niby słabszy i Wieśka trójkę odpala w 900p ale natomiast framerate jest większy niż na PS4 który odpala wieśka w 1080p :P