XBox, Pc...itp

Ta, i za rok (DX10, Vista) znów zostaną w tyle na kilka lat, do PS4 i Xbox 720 :stuck_out_tongue: .

Jakie? :stuck_out_tongue:

Na pc masz :

Cod2,MOH,F.E.A.R,Prey,Quake,Doom,HL2… Niektóre z wymienionych są na PS2 ale Klawiatura i gryzoń robią swoje :mrgreen: .

P.S. kto lubi grać w fps’y na padzie?? :stuck_out_tongue:

Nawet nie niektóre a większość - ale licząc wszystkie obecne konsole i można do tego jeszcze dodawać: halo, killzone i inne.

A do konsol też można kupić myszkę i klawe i grać bez problemów na takim zestawie :mrgreen:

A komu się chce?

Konsole mają tak wielu zwolenników bo nikomu się niechce dokupywać nowego sprzętu… Ale wg. mnie nic niepobije klimatu oraz grywalności F.E.A.R czy Half-Life’a 2! Żadna konsola nigdy niepobije PC’ta! Wyobraźcie sobie gdyby każdy komputer na Ziemi zgasł, jaki był by chaos.

Sam mam PS2 , lubie sobie czasem pograć w łużku w PES’a 5 lub gta.

Ale to nie to samo co PC.

Wady i zalety obydwu można by wymieniać w nieskończoność…

O gustach się niedyskutuje więc możemy sobie odpuścić…

to, że wyglądają ładniej to zasługa telewizora, który nie dość że ma mniejszą rozdzielczość ( system PAL mniej więcej 700x400), dużo większą plamkę niż monitor i dużo mniejszą częstotliwość odświeżania - dzięki temu gra wygląda ładniej niż jest to w rzeczywistości :wink:

tak czytam wasze wypowiedzi i nie wiem czy sie mam śmiać czy płakać :smiley:

cieżka sprawa :smiley: hehe

hm co do gier pisanych na konsole to programiści trzymaja sie “ścisłej i określonej” reguły wiedzą jakie konsola ma wymagania, na co mogą sobie pozwolić itp. niemusza robić tak aby gierka rozpoznawala w sobie sterowniki do grafiki czy “tłumaczyła” to tak aby windows zrozumiał :slight_smile:

jeśli chodzi o gry na PC a konsole… cóż, PC raczej nie prześcignie konsoli pod względem grafiki? hm no może nie do końca, ale chodzi mi o to iż PC musi zrobić jeszcze duzo operacji zanim wczyta gierke a konsola? wkladasz cd i grasz :slight_smile: cały ten proces trwa znacznie ktrócej… a no i nie zapominajmy ze TV ma inna rozdziałke, gra jest poprostu na konsole bardziej okrojona a to że wyglada znacznie lepiej niz nie jedna gra na PC to właśnie zasługa “zakmnijetego sprzętu” w konsoli…

No cóż.

Do X360 i PS3 są dyski twarde, dostęp do netu więc w zasadzie…

komputery przy obecnym trendzie pójdą w odstawke…

Bo kto przy zdrowych zmysłach kupi kompa za 3000zł. jak za 1300 ma X360 lub ~2400 PS3 o zdecydowanie lepszych parametrach i lepiej się sprawującym.

No i dodać trzeba że granica się zaciera.

Obecne konsole to już nie tylko zabawki do gier lecz komputery stworzone głównie z myślą o grach.

Ja mam obie konsole i kompa nawet niezle smiga ale grac wole na konsolach choc most wanted na detalach w max na pieca wyglada lepiej to jednak konsola ma cos w sobie to moja opinia tylko nie chce urazic pecetowcow pozdro

Nie czytałem wcześniejszych postów i nie wiem czy ktoś odpowiedział :stuck_out_tongue:

Odpowiedz jest prosta:

Konsola = 1 procesor + 1 karta graf. + 1 ram itd. Tak więc łatwiej jest przystosować gre do jednej karty, proca itd, niż do 200 innych pecetowych kart. Piszac gre pod konsole wiesz że takowa kata radzi sobie lepiej z tym i z tym, a pc’towe kary jedne radza sobie z tym lepiej a drugie nie więc trzeba zjachac do medium by wszystkim dobrze chodziło.