Xbox360 czy Komputer

jak nie masz kasy na oryginały i masz zamiar grać na piratach nie masz chyba wyjścia :slight_smile:

xbox ludzie xbox

jeśli chodzi o GTA 4 to ta gra ma tak nasra** w kodzie źródłowym[na PC] że szkoda gadać ale na kompie za 1500 Far Cry 2 , Crysis będą hulać nie na maksa ale na średnich raczej tak a poza gta nie ma bardziej [narazie] wymagających gier

Raczej za PC

i poczekać do pojawienia się GF GTX 300 to inne karty stanieją ;]

PC

czekać to w sumie zawsze można na coś :slight_smile:

Tak jak napisał przedmówca ,czekać można zawsze na coś" A co do kompa za 1500 zł to zależy co dla Ciebie to maksymalne ustawienia, bo na takim kompie jaki masz wymieniony u mnie poniżej, Crisis i FC2 chodzą z prędkością ok.41k/s w 1280/1024 z maksymalnymi ustawieniami graficznymi pod DX 9c

lol,nie ma pc,a !!na gta4 nawet GF 9XXX razy 2 nie radzi sobie na max z ta gra:D:D …nom wiec nie wiem o czym gawedzicie:D:D…dla mnie wybor jest prosty ,pc

To forum wymaga pisania Polskich znaków.

Ale będzie też kase na gry do Xboxa wydawał, a jak sobie przerobi to bedzie sobie ściągał, a do tego trzeba kompa. Ja jestem za kompem…

jak byś przeczytał pierwszy post to byś wiedział że on kompa ma

Aaa to Sorry nie zauważyłem że jak chce kupić Xboxa to zostawia kompa. Ale i tak ja jestem za kompem.