XBOX360 czy PS2 a może PSP?

Mam mały problemik:Nie wiem co wybrać.Do PS2 przekonuję mnie:

+Że jest tani

+gry są w cenie gier na PC co jest dla mnie ogromnym plusem

+mały

Minusy:

-słaba grafika

-słyszałem że laser szybko siada

-niby w 2011 czy 2012 mają przestać produkować gry

Pytania:

Mógłby ktoś pokazać jakość grafiki z PS2 ?

Jak jest z padem ?

Jak go podłączyć do monitora ?

XBOX360:

+świetny pad

+Super grafika

+grałem na nim i więc co to znaczy

Minusy:

-Drogi

-drogie gry

PSP:

+przenośność

Minusy:

-drogie gry

Ceny konsol:

PS2 499

X360 699

PSP 599

Niby obstawiam na X360 ale trochę boję się tych drogich gier :(.Ale z drugiej strony jak gry na PS2 mają skończyć z produkcją gier to sam nie wiem.Mogę się wstrzymać i złożyć komputer ale trochę szkoda wydawać kasy.Pomóżcie coś wybrać :slight_smile:

PC 4 evah !!

gościu co ty gadasz ps2 kosztuje 399zł psp też 399zł oczywiście nowe a xbox 600zł gościu skąd te ceny

Te ceny są z sklepów wiem bo się orientowałem :smiley:

zdecydowanie xbox 360… grafika bdb, gry też jakieś nie są super drogie a na allegro to już w ogóle… wychodzą ciągle jakieś nowe, dobre gry… świetnie gra się przez neta… dobry serwis konsoli… mam tą konsole i na prawdę polecam…

co do ps2… pad jak dla mnie słaby… grafika jak na dzisiejsze czasy straszna… nowe gry już praktycznie nie wychodzą… ale jest parę naprawdę fajnych tytułów tylko, że starych i z słabą grafiką… ps2 też mam… jak na dzisiejsze czasy nie polecam…

jeśli chodzi o psp - nie wiem, bo nie miałem, a nie chcę plotek siać…

dla mnie xbox 360 jest obecnie najlepszym wyjściem… polecam :slight_smile:

xbox’a powinieneś porównywać z ps3( to ta sama generacja konsol) a nie ps2 :stuck_out_tongue_winking_eye:

Może ktoś jeszcze się wypowie.Bo 4 posty to za mało.

masz racje, zeby podjac decyzje potrzeba jest konkretna, wieksza ilosc postow na forum. w takim razie doloze ci jeszcze jednego.

Dodam jeszcze że będę grał na monitorku 17 cali więc nie wiem czy duża będzie różnica grafiki między Ps2 a X360

Nie możesz porównywać tych dwóch konsol to inne generacje !!