Xbox360 - kilka pytań

Witam

Chce zakupić sobie x360, interesuje mnie wersja arcade lub premium.

Moje pytanie brzmi czym tak naprawdę różnią się te obie wersje, czy tylko tym, że arcade nie posiada dysku ?

Oczywiście konsola ma być z tym nowszym ulepszonym chłodzeniem i z wyjściem HDMi.

Interesuje mnie jeszcze Xbox live, to działa na każdych wersjach konsol i trzeba sobie to kupować ?

Z góry dzięki za wszelkie porady :slight_smile:

http://xboxm.pl/Wersje-Xbox-360-vt1615.html tu masz różnice :stuck_out_tongue: Xbox live to to samo co PlayStation Network. Kupujesz zdrapki na np. 12miesięcy konta GOLD i grasz w MP

Wyposażeniem

Arcade: konsola,pad bezprzewodowy,karta pamięci 256MB, kabel kompozyt + przejściówka na eurozłącze

Premium: konsola,pad bezprzewodowy,HDD (20,60,120 GB),headset, kabel ethernetowy, kabel kompozytowy, kompozycyjny + przejściówka na eurozłacze

Każda z datą produkcji 2008 i zasilczem 175W już to posiada

Działą na każdej wersji po podłączeniu konsoli do internetu kablem ethernetowym lub drogą radiową.

Abonament na XBOX Live trzeba wykupywać za pośrednictwem kart zdrapek (są dostępne na allegro) bądź drogą przelewów bankowych lub PayPal.

Abonament można wykupić na poszczególne okresy miesięczne bądź roczne.

Dzięki za porady, według mnie lepiej dołożyć te ~~~200 pln i cieszyć się wersją premium :slight_smile:

No wlasnie na allegro wersje premium stoją tak od 1000-1100.

Orientujecie się ile mniej więcej stoją w media-markt wersje premium ?

Ja na twoim miejscu poczekałbym na wersję Premium z 60GB dyskiem twardym. Ma wejść w “życie” instalacja gier, więc te 20GB może być za mało. Lub gdy nie chcesz czekać kup Arcade i dokup do tego dysk 120GB :smiley:

NO ale ile tak mniej więcej może kosztować ta konsolka w media-markt ?