Xbox360 za darmo

Poszukuje 8) jakiś promocji itp. aby dostać Xbox360 za darmo coś typu prizee czy promocja coca cola.

Może tutaj: http://www.caritaspolska.pl

Buahahahaahah :stuck_out_tongue:

za darmo to w pysk dają, w tych czasach to nawet to nie :x

ja mówie o jakiejś promocji…znacie może jakąś?

Usiadz pod latarnia, ubierz sie w lachy, namaluj tabliczke z napisem"Szukam sałaty na XBOX’a 360", poczekaj 2 dni. Napewno poskutkuje

PS: Oczywiscie nie mialem zamiaru wymyslic ni cco mogloby kogos obrazic ale jezeli obrazilem np meneli lub biedakow sry ale takie tematy sa…

i ty naprawde wierzysz, że w takiej promocji masz jakąś dużą szansę żeby taka konsolkę wygrac? :lol:

wiara czyni cuda

-ale czy cuda czynią konsolę ?

Monia nie śmiej się z kolegi :P:P

a w promocji coca coli można wygrać misia malutkiego albo w porywie dobrodziejstwa szklanke :]

w zdrapkę możesz wygrać w totoloto

Lol, temat całkowicie na luzie :slight_smile:

Wbrew pozorom propozycja giercia miałaby całkiem spore szanse powodzenia, znając przekorę Polaków :smiley:

Podstawowe prawo ekonomii sformułowane przez niedawno zmarłego Miltona Friedmana brzmi: NIE MA DARMOWEJ ZUPY! !!

To oczywiście metafora do wczytania między wierszami!

może kiedyś jakiś spalony na śmietniku :stuck_out_tongue:

Rami jak zwykle :stuck_out_tongue: A co do tematu to masz szanse 1/10 000 że wygrasz…

A w śmietniku daje Ci szanse 1/1, wiadomo czemu…

co

nie chcem zadnej szansy na wygranie tego

może dasz sobie szanse bo mi sie to za bardzo nie widzi heh a dlaczego wiadomo

Co wy piszecie. W promocji pepsi przed swietami mozna było wygrać psp, mój kolega wygrał, na forum psp-team tez paru pisało ze maja po 2 konsole. :smiley:

no jak kupował pepsi za równo wartość tego psp i wysyłał tamte bajery to napewno wygrał :]

Nie wierze, żeby dostać coś za darmo, najpierw trzeba za to zapłacić !

Było kiedyś na Allegro "wejdź na stronę [jakiś adres.com/promotion/register] i się zarejestruj, a potem wybierz Xboxa360, PSP, Nintendo DS, ale w 2ns poleciało na księżyc.

Coca-cola ma jakąś promocje że można X-pudło wygrać.

Życze szczęścia.