XFX 650W XXX Edition 80+ - Jaka jest szansa ze jest zepsuty

Witam,

Jestem wtrakcie wymiany zasialacza na jakis firmowy i bez pieniedzy, mieszkam w szkocji jest tu taka strona Ebay jakby Allegro, zreszta polski ebay tez jest ale malo znany.

Awiec ktos tam sprzedaje ten wlasnie zasilacz "XFX 650W XXX Edition 80+ Modular Power Supply ", opis jaki dala ta osoba to

“This power supply was taken from a computer that suddenly stopped working and I believe this power supply to be the problem so I have decided to sell all the parts as spares/repair for the more technical people out there to try and fix/use.”

Czyli ze, ten zasilacz zostal wyjety z komputera ktory nagle przestal dzialac, wierzy ze to zasilacz jest problem awiec zdecydowal sprzedac zasilacz i wszystkie inne czesci jako uszkodzone dla ludzi bardziej obeznanych z technika do naprawy.

Wedlug specifikacji ten zasilacz jest bardzo dobry i nie powinien sie tak poprostu zepsuc. Wie ktos czy takie zasilacze wogule sie moga zepsuc i jak to jest z gwarancja jezeli ta osoba miala go dopiero rok, ma niby 5 lat gwarancji, czy ja jaka osoba ktora kupila uzywany bede mogl im go zwrocic?

Z gory dziekuje,

Sorki za brak polskich znakow ale pisalem to z telefonu…

Zawsze możliwe jest, że się coś spali, nie ryzykowałbym i nie brałbym z tego, a z gwarancją może być różnie :wink:

No nie rób z Polaków takich ciemniaków, każdy szanujący się użytkownik internetu wie, co to Amazon, ebay i kilka innych zagranicznych witryn :wink:

No wiem, ale kiedys zakladalem tu temat i ktos napisal a co to ebay… to teraz juz nie ryzykuje pisania postow bez takich informacji :stuck_out_tongue:

Ja Tobie powiem tak mam znienawidzony dysk przez wielu który działa od 2005 roku teraz przed wakacjami kupiłem bardzo ceniony dysk przez wielu i właśnie poszedł na serwisik,takze to że coś ma opinie super wcale nie znaczy iż nie nawala,ja bym takiego zasilacza nie brał nawet na części

Gdy idzie się masowo to jasne, że można dostać coś walniętego - mi procek sam z siebie się po tygodniu spalił no i pendrive (polecany) jakieś 4 lata temu mi padł i wymieniono mi z miejsca :wink:

ok a jako to jest z gwarancja w takich wypadkach?

Gwarancja jest na sprzęt ,a czy masz go ty czy ktoś już inny(mowa o zasilaczu)to nie ma znaczenia tylko niewiem jak jest z respektowaniem tej gwarancji w Szkocji

Raczej nie kupował bym tego sprzętu. Często sprzedawcy na takich serwisach piszą, że sprzęt jest nie sprawdzony by dać kupującym trochę nadziei, że a nuż może zadziała. Wtedy potencjalny klient jest skłonny zapłacić o wiele więcej niż za popsutego pewniaka.