XFX Radeon HD6870 i zasilacz OCZ 500W

Witam,

Chciałem się dowiedzieć, czy nie będę miał żadnych problemów jeśli chodzi o podłączenie tej karty http://www.morele.net/karta-graficzna-xfx-radeon-hd6870-dual-heatpipe-1gb-ddr5-256bit-2xdvi-hdmi-2xdisplayport-box-hd-687a-zdfc-364293/#div4 do tego zasilacza http://www.morele.net/zasilacz-ocz-corexstream-series-500w-atx-non-modular-ocz-cxs500w-eu-463853/

Wcześniej założyłem podobny temat na temat HD7770 ale okazało się, że będę miał trochę więcej pieniędzy i postanowiłem dołożyć do XFX Radeon HD6870 i zastanawia mnie czy nadal nie będę miał żadnych problemów z podłączeniem i czy nie będę musiał niczego do tego zasilacza dokupywać…

Podobno karta wymaga dwóch wtyczek PCI-E 6 pin a ten zasilacz ma tylko jedną. Mógłby mi ktoś dać linka do tej przejściówki ewentualnie linka do zasilacza który będzie podobny jakościowo i cenowo do tego OCZ ale już z dwoma wtyczkami?

Pozdrawiam ; )

Nie musisz dokupować przejściówki, zasilacz ma jedną wtyczkę 6pin i drugą która może być używana jako 6pin (nie będziesz miał z tym problemu).

Linka podałeś do HD7770.

Zasilacz da radę.

Zasilacz będzie wystarczający nawet na OC.Natomiast zasilanie możesz podłączyć przez przejściówkę Molex-PEG.

Ok, dzięki.

Już zmieniłem linka ; )

Czyli nie powinienem mieć żadnego problemu w podłączeniu tej karty? Hmm trochę dziwne bo na innym forum niby pisało że trzeba mieć, ale dzięki ; )

Z kartą zapewne też dostaniesz przejściówkę molex do 6 pin pcie.

Dzięki, ale nie mogę tego na morele znaleźć : (

Zerknij tu http://www.ocztechnology.com/ocz-corexstream-series-500w-power-supply.html

Wynika z tego że podłączysz bez problemu. Więc nie ma się czym martwić :smiley:

Dzięki, z tego co widać to masz rację ; )

Ok, to w takim razie dziękuje wszystkim za pomoc :slight_smile: