Xiaomi AX300T i OpenWRT upgrade i brak łączności

Wgrałem OpenWRT dla Xiaomi AX3000T poprzez xmir-patcher i wszystko działało aż do dnia dzisiejszego gdy wpadłem na pomysł sysupgrade przez luci z dl.eko.one.pl - Wyszukiwarka firmware

Po tym straciłem połączenie z routerem i nie mogę się z nim połączyć. Próbowałem podłączać bezpośrednio pod pc pod porty wan i lan oraz do routera dostawcy do wan a do lan pc i bezskutecznie. Dodatkowo jeszcze próbowałem go resetować i nic nie pomogło. Macie pomysł jak się z nim połączyć? Byle tylko przywrócić do ponownie do użytku. Mam nadzieję że go nie uwaliłem całkiem.

Mialem podobna sytuacje z d-linkiem. Uwalony gdzies nawet go mam.

Spróbuj trybu recovery przez tftp [OpenWrt Wiki] Xiaomi AX3000T sekcja „TFTP instructions for the stock layout” oczywiście trzeba mieć właściwy plik oryginalnego firmware i prawidłowo skonfigurować sieć. W tryb recovery wchodzisz odpinając wtyczkę zasilania, potem wciskasz reset i trzymając go podpinasz zasilanie, LED powinien zacząć migać na pomarańczowo.

Potem od nowa wgrywanie OpenWRT wg instrukcji.

Pod ten router są dwie wersje OpenWRT U-Boot fabryczny i OpenWrt U-Boot layout, przy upgradzie trzeba wybrać właściwą w zależności od tego którą się wcześniej wybrało.

1 polubienie

Ten temat został automatycznie zamknięty 30 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.