Xiaomi do 600-650zł

Witam :slight_smile:
Szukam telefonu Xiaomi do 650zł (lepiej nie przekraczać tej granicy ale jeśli nie będzie innej opcji to trudno)
Wymagania:
5,5’
3gb Ram
Snapdragon

Może być z chin, ew. polskie allegro czy innych serwisów :wink:
W sumie to tyle :wink:
Najważniejsze dla mnie jest aby telefon posiadał gwarancję najlepiej 2 letnią.
Z góry dziekuje za pomoc :smiley:

Xiaomi w tej cenie z 3 gb ram nie dostaniesz polecam Ci Goclever Insignia 550i

MediaTek MT6592
Zegar procesora: 1,70 GHz
Liczba rdzeni: 8
GPU: ARM Mali-450 MP4 @700 MHz

Usytuowanie aparatu Tył
Matryca 13 Mpx
Zoom optyczny
Lampa
błyskowa LED
Rozdzielczość video 1920x1080
Model
matrycy
Rozdzielczość 4128x3096 px
Zoom cyfrowy
Dwukolorowy LED
Formaty video MPEG4, H.263, H.264
Dodatkowe AF

Zdjęcia robi bardzo ładne i odwzorowywanie kolorów jest na bardzo dużym poziomie,bateria trzyma długo lecz na wifi spada szybciej.Ekran 5,5’ IPS.Do tego 8 rdzenie robi swoje w każde gry pograsz.Słuchawki w zestawie są słabej jakości ale polecam dokupić inne.

Nie wiem jak z cłem, bo nie kupowałem telefonów przez Ali, ale tutaj jest Xiaomi Redmi Note 4 za około 600zł w przeliczeniu (+10 dolarów na DHL):
https://www.aliexpress.com/item/Global-Version-Xiaomi-Redmi-Note-4-Mobile-Phone-3GB-RAM-32GB-ROM-Snapdragon-625-Octa-Core/32795263337.html

w sferisie mają często promocje, ja tam kupowałem warto zobaczyć nie wiem jak teraz:)

1 polubienie

Z cłem wygląda tak, że bierze się kuriera i góra 60zł będzie trzeba dorzucić do interesu.
(ja to nazywam takie “polubowne cło” :wink: )
Tylko napisał, że chce gwarancje - oczywiście można, ale trzeba liczyć się z kosztami odsyłki do Chin.

1 polubienie

Goclever miałem, ale wsparcie żadne jeżeli chodzi o firmware później.

no a ja ostatnio oddawałem na gwarancje i bez problemu przyjeli, zrobili i jest ok :slight_smile:

Xiaomi Redmi 4X 679 zł Allegro z polski Tylko ze 5 " 3/32GB Wysyłka z Gratis, osobiście dziś zamówiłem ,

W rtv kosztuje 899 :slight_smile:

Jeśli różnica 0,5 cala jest dla ciebie dyskwalifikująca, to będzie ciężko, ale jeśli wystarczy 5" to proszę bardzo :slight_smile: Sam kupiłem w tym sklepie.
https://www.pcprojekt.pl/smartfony/1625-smartfon-xiaomi-redmi-4x-3gb32gb-lte-b20-dual-sim-czarny-polska-dystrybucja-gw24m-snapdragon.html

Ewentualnie jeśli zdzierżysz różowy i bez obsługi pasma LTE B20 :wink:
http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-4x-dual-16gb-3gb-rose-gold-24h-i6864593524.html
Zaznaczam jednak że nie znam tego sprzedawcy, a i z wersją 3GB RAM + 16GB flash nie spotkałem się.

Dołożyłbym trochę do tej kwoty i poszukał Xiaomi 4X, przy czym koniecznie szukaj ze sprawdzonej dystrybucji. Najlepiej żeby to była Polska dystrybucja. W tym momencie najtaniej dostępny jest chyba w sferisie, jeżeli chodzi o nasz rynek.
4X spełnia wszystkie kryteria które podałeś: ekran przekątna 5,5 cala, 3GB Ramu oraz Snapdragon. Większość modeli objęta jest 2-letnią gwarancją. Ostatecznie zawsze można ją wydłużyć jakimś dodatkowym pakietem u sprzedawcy.

Redmi Note3 posiada 5,5", co prawda 2GB pamięci operacyjnej, ale przy Snapdragonie 650 i tak działał będzie więcej niż płynnie. Tutaj jest świetne wykonanie, smartfon po prostu jest ładnie spasowany.
Niestety, wiązałoby się to z dołożeniem kilku “dyszek”, najtaniej w tym momencie stoją w przywoływanym sferisie.