Xiaomi do 650

Szukam telefonu najlepiej Xiaomi do 650zł rozdzielczość ekranu może być od 5.5 cala :stuck_out_tongue:

Dobrym wyborem będzie Xiaomi Note 5 (3/32GB)

Do tej kwoty zmieścisz się z Redmi 5 Plus:

https://www.sferis.pl/smartfon-xiaomi-redmi-5-plus-32gb-lte-bluetooth-gps-wifi-dualsim-32gb-android-71-kolor-czarny-p598494

Ekran 5,9 IPS wiec nie wypali się jakoś szybko. Dodatkowo pojemna bateria 4000 mAh a duży plus to szybkie ładowanie.

Poogladaj sobie w sklepie Bestcena oni mają duży wybór modeli tego producenta i w dobrych cenach je mają. Dasz sortowanie to 650 i możesz wybierać

Ja na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad dopłaceniem 50 zł i wzięciem Redmi Note 5 w wersji 3/32GB. W sferis za 700 zł jesteś w stanie go wyciągnąć.

Byłoby łatwiej, gdybyś napisał, czego przede wszystkim oczekujesz od smartfona, czy zależy Ci bardziej na dobrych zdjęciach, czy raczej wydajności w grach.

Za 700 zł masz dwa bardzo udane modele od Xiaomi - Redmi Mi A1 z bardzo dobrym podwójnym aparatem, nagrywaniem 4K, czystym, ciągle wspieranym androidem o przekątnej ekranu właśnie 5,5" lub większy, mocniejszy i wyposażony w pojemniejszą baterię Redmi Note 5 (3/32) jednak gwarantujący zdjęcia na trochę niższym poziomie.

Moim zdaniem różnica w aparacie nie jest aż tak znacząca pomiędzy tymi dwoma modelami. Mi A1 posiada czysty system (nie dla wszystkich jest to zaleta), jest już starszym troszkę modelem i baterie jednak ma dużo mniejszą.