Xiaomi Mi TV Stick (1080p) podłączenie innych urządzeń przez hub

Czy jest możliwość podłączenia innych urządzeń (pendrive, gamepad) do Mi TV Stick w wersji 1080p za pomocą adaptera otg? Na urządzeniu jest jeden port micro USB, do którego podłączony jest kabel zasilający. Myślałem nad zakupem otg adaptera, który podłączyłbym do stick, a kabel zasilający szedłby do portu micro USB adaptera. Pytanie czy stick będzie wykrywał urządzenia podłączone do usb-a adaptera takie jak pendrive czy adapter do gamepada, albo kabel od gamepada. Czy ktoś robił kiedyś taką „operację” na tym urządzeniu?

Nie, ten port jest używany tylko do ładowania.
Łączność jedynie po bluetooth

Also worth noting: There are no additional ports on the Mi TV Stick, aside from Micro-USB for power. While some Android TV devices can gain a USB port through a USB-OTG cable, this didn’t work with the Mi TV Stick. Both an Xbox One controller and a USB thumb drive failed to register through the USB-OTG cable, and plugging in a USB keyboard caused the device to reboot.

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.