Xiaomi Redmi 4A gdzie kupić i jaka gwarancja?

Witam. Chciałbym kupić mamie telefon za ok 500zł i z tego co widze najlepszy byłby Xiaomi Redmi 4A
Myślałem nad kupnem tego:
https://www.sferis.pl/smartfon-xiaomi-redmi-4a-lte-wifi-dualsim-32gb-android-60-szary-p518624
Czy jest jakaś różnica miedzy tym a telefonem z x-kom lub morele? Bo tutaj cena jest 100zł niższa a coś czytałem że różnie jest z gwarancją.
Tutaj jest 2 lata gwarancja sklepu.
Warto go brać?

Różnica jest taka, że te droższe są z oficjalnej dystrybucji z gwarancją producenta. W przypadku tańszych, z europejskej dystrybucji gwarantem jest sklep. Właściwie niewiele to zmienia, w przypadku obydwu gwrancji między Tobą a producentem może pośredniczyć sklep. Serwis Xiaomi w PL respektuje również smartfony kupione z innych niż Polska dystrybucji, więc tam też możesz się zgłosić w ramach gwarancji.

1 polubienie

Według mnie warto byłoby stówkę dołożyć i kupić Redmi 4x. Masz już 3 gb ram, troszkę lepszego procka co za tym idzie telefon będzie wydajniejszy.

Mój 4X miał 4 GB Ramu :slight_smile:

Któryś z tych Redmi - nie pamiętam który - to telefon na rynek chiński. Więc uważaj przy zakupie z zagranicy, bo urzędy celne oprócz dowodów zakupu dla celów podatkowych potrafią zatrzymać telefon i żądać dostarczenia poleskiej instrukcji i certyfikatu CE. jest trochę informacji o tym w necie.

Morele i xkom mają Polską dystrybucję Xiaomi Redmi 4A 32GB

Najtaniej kupisz na Al…gro . Ja tak zrobiłem i jestem zadowolony.

Z kupowaniem na allegro bym uważał w szczególności na aukcje gdzie mają okres realizacji koło miesiąca. Polskie sklepy niektóre informują jaka jest dystrybucja euro media czy sferis, ale również można łatwo sprawdzić czy posiada b20 czyli obsługuje LTE w częstotliwości 800Mhz

1 polubienie