Xiaomi Redmi 6 3/32 czy Moto G6 Play 3/32 do 600 zł?

Witam jak w temacie, który telefon kupić? Potrzebuję coś na miejscu w Łodzi dostępnego w sklepach w Manufakturze lub Galerii łódzkiej czyli sklepy Komputronik, Euro AGD, MediaMarkt ew. Empik.

Kupuję jutro bo potrzebuję telefonu a aktualny się zalał tak, że wsio do wymiany :frowning: więc raczej naprawa odpada.

ew. smartfon do 600zł, min. ~5.5" lub większy, 3GB Ram, min 32GB pam. wbudowanej i andek 8.0 wzwyż z ew. możliwością Custom ROM.

Pozdrawiam.

Hej,

Przy takich wymaganiach i budżecie, to zdecydowanie Xiaomi Redmi 6 3/32.

Pozdrawiam,
Dimatheus

Cześć,
Nie wiem jak się sprawuje Snapdragon 430 w Moto, ale Mediatek nie będzie chyba dobrym wyborem przy ewentualnej instalacji custom romu. Poza tym Motka z europejskiej dystrybucji posiada NFC, Xiaomi niestety wyposaża w ten moduł tylko modele z serii Mi.
Ja bym wybrał Moto.

Właściwie za jakąś godzinkę idę obczaić oba ale jak na razie właśnie jestem w stronę moto g6 ale zobaczę oba na wystawie i zdecyduję. Custom rom tylko jak zakończą całkowicie wsparcie będzie mi potrzebny :slight_smile: PS. nie wiecie czy G^ Play w końcu dostało Andka 9? Bo miało być widziałem nagrania w różnych językach ale nic po polsku :frowning:

Pozdro :slight_smile:

W motce warto skorzystać z trybu karateki :slight_smile:

Po skorzystaniu, oświetlać sobie ścieżkę wojownika kung-fu

Wziąłem G6 Play zobaczymy po dłuższym czasie na razie aktualizacje wgrywam :slight_smile:

Dobrze zrobiłeś…sama duuużo pojemniejsza bateria, plus szybkie ładowanie turbopower, czyni znaczny in plus, w odniesieniu do drugiego modelu, z tytułu tematu…nie będziesz ładował pół dnia, jak jakiś jaskiniowiec

O takim drobiazgu jak NFC, nie wspomnę

W sumie ciekawe czy da się moto płacić zbliżeniowo?

Jak tylko jest NFC, a bank "pozwoli ", to oczywiście

Brak NFC, więc nie. Ale zawsze zostaje Ci Blik :slight_smile:

Właśnie w ustawieniach nie ma NFC a szkoda :{ Ale cóż przeżyję XD NFC głównie używałem jak byłem sprawdzić co nowego i dobrego w głośnikach bt a stary Huawei Gx8 też nie obsługiwał HCE czy płatności choć miał NFC.