Xiaomi Redmi Note 2 Czy warto?

Witam. Zastanawiam się nad kupnem Xiaomi Redmi Note 2 wersja 16GB, ale z tego co się naczytałęm dręczy mnie kilka pytań.

  1. Co z internetem ? W Polsce LTE ładnie śmiga ?

  2. Co z Polskimi sieciami (głownie Plus) ?

  3. Czy aplikacje na Karte SD przenosić można ?

  4. O oczy obiło mi się również że telefon obsługuje tylko Chińskie karty SD.

  5. Co z przekazem dotyku ? Nie “przerywa” czasami ?

  6. Posiada go ktoś ? Mógłby mi napisać uwagi na temat tego telefonu ?

 

Ewentualnie jakaś alternatywa dla tego telefonu:

Wyswietlacz HD/FullHD

Ram 2GB+

Rom 16GB

Dualsim (nieobowiązkowe)

Dobry aparat

-Lubie sobie w gry pograc,

-Czesto filmy oglądam YT/CDA

-Duuuzo Muzki

-Cena w okolicach Tego w.w Xiaomi

Niedługo zamierzam nabyć Redmi Note 2 16 lub 32 GB.

  1. Internet LTE śmiga i nie ma żadnych kłopotów ( czy to wersja FDD czy TD/TDD )

  2. Obsługuje normalnie wszystkie sieci

  3. Działają normalnie karty SD ( w życiu nie słyszałem o działaniu tylko Chińskich )

Na inne pytania nie odpowiem.

W podobnej cenie jest Meizu M2…poczytaj. Telefony w sumie podobne ale są różnice, zależy co komu przypasuje. Ale sam byłem w dylemacie czy Xiaomi czy Meizu…akurat wybór padł na Xiaomi ale naprawdę Meizu też jest super.

 

Mam RN2 od jakiejś promocji cenowej w październiku i jestem mega zadowolony zwłaszcza, że nie kosztował majątku (a teraz jest jeszcze tańszy). LTE śmiga bardzo dobrze, używam w nju.

Aplikacji nie można przenosić bez dłubania w sofcie (możesz poszukać na forum miuipolska). Telefon obsługuje wszystkie karty, mam 32GB, ale 64 też śmigała (większa pewnie też da radę, ale nie warto, bo niestety obsługuje tylko FAT32, więc plików <4GB nie wrzucisz :frowning: Dotyk działa bardzo dobrze.

Aparat jest całkiem ok, choć przy oglądaniu zdjęć na kompie mogłoby być lepiej. Bateria - bardzo różnie, są wątki na forum miuipolska, która wersja softu sprawdza się najlepiej, ważne jest to z tej perspektywy, że telefon co tydzień otrzymuje aktualizację w wersji rozwojowej. Za to ładuje się bardzo szybko, mimo że ma QC w ver 1.0. Wykonanie plecków mogłoby być lepszej jakości.

 

Lenovo Moto G (3 gen) 16GB za 800zł

http://www.redcoon.pl/B639427-Lenovo-Moto-G-3-gen-16GB-black_Telefony-GSM-i-smartfony?xtmc=Moto+G+16&xtcr=5