Xiaomi Redmi Note 4 3/32, 4/32 - opinie, pytania - czy warto?

Witam,
szukam telefonu do 850zł.
Nigdy nie zwracałem uwagi na firmę Xiaomi.
Znalazłem model Redmi Note 4.
Interesuje mnie wersja ze Snapdragonem.
I tutaj kilka pytań:

  • warto go kupować?,
  • Jak jest z gwarancją w polsce?
  • Czy niska cena, odbija się na jakości, i żywotności urządzenia?,
  • Ten telefon dostał aktualizację do Androida 7?
  • Czy jest to najlepszy smartfon do około 850zł,
  • Czy wszystkie podane niżej aplikacje będą działać bez problemu?
  • Jak w tym modelu jest ze spolszczeniem systemu operacyjnego?
  • Gdzie go kupić, żeby dostać orginał?
  • Czy ta strona jest legitna? (https://veristo.pl/smartfony/1152-xiaomi-redmi-note-4-332gb-5900000002798.html).
    Będzie on służył do aplikacji: Spotify, Facebook, Messenger, Instagram, Snapchat, 6obcy, Youtube, Google Chrome, Yanosik, GG, Skype.
    Przykładam uwagę do jakości dźwięku na słuchawkach (JBL T110).
    Mogą to być banalne sprawy, ale interesuje mnie bardzo niska cena, w porównaniu do oferowanych parametrów.
    Dziękuję za pomoc.
    Pozdrawiam 12chrapek12

warto go kupować? - tak

Jak jest z gwarancją w polsce? - z oficjalnej dystrybucji gwarantem jest producent, z nieoficjalnej sklep. Oficjalnym dystrybutorem jest xcom, jednak ceny są znacznie wyższe niż w sklepach z dystrybucji europejskiej, np. Sferis czy ProIine.

Czy niska cena, odbija się na jakości, i żywotności urządzenia?, - nie, jakoś wykonania jest bardzo dobra, nie wygląda na Chińszczyznę.

Ten telefon dostał aktualizację do Androida 7? - tak, ale MIUI dalej ma w wersji 8

Czy jest to najlepszy smartfon do około 850zł, - probably yes

Jak w tym modelu jest ze spolszczeniem systemu operacyjnego? - nie do końca kojarzę, większość jest na pewno spolszczona, chyba pare opcji w ustawieniach jest po angielsku, choć może się to zmienić po aktualizacji.

Gdzie go kupić, żeby dostać orginał? - oryginały najlepiej z większych sklepów internetowych, nie od alegro-januszy. Kwestia tego czy chcesz oficjalną czy nieoficjalną distri

Czy wszystkie podane niżej aplikacje będą działać bez problemu? - raczej, w kwestii sprzętu nie ma blokad na te aplikacje. Z tego co widzę to wszystkie będą działać na Androidzie 7.

Czy ta strona jest legitna? - są podejrzenia że nie, poczytaj TUTAJ

W tej cenie to jeden z lepszych telefonów, opinie zbieira dobre. Jak chcesz pewniaka z gwarancją to w jakimś sprawdzonym sklepie, wiem że w sferisie nie ma problemu z gwarancją xiaomi bo kumpel oddawał. W wersji 16 GB kupisz go już za ok. 690 zł :slight_smile:

Kup w sprawdzonym sklepie oficjalnej dystrybucji Xiaomi Redmi Note 4

Jak zbywa Ci ponad 150 zł to jak najbardziej warto wybrać oficjalną dystrybucję. Jeśli wolisz mądrzej wydać te pieniądze to zainwestuj je w siebie i kup w tańszych sklepach! :wink:

tylko potem problemy z gwarancją nie mowiąc o tym że zamawiając z chin może nie dotrzeć albo dotrzeć zepsuty albo po 3 miesiącach także wybrałbym opcję trochę droższą a pewniejszą.

Zgadzam się z Wami tutaj koelga podsyła linka z telefonem w cenie ok 900 zł w wersji 3/32 a w tym sferisie w tej cenie mają wersje 4/64. Najważniejsze żeby miał b20 tutaj bodajże z tego co czytałem to chyba ma. Zastanów się również nad jakąś używką która jest na gwarancji to udałoby Ci sie jescze coś lepszego wyciagnać.

Najświeższe doznania związane z serwisem Sferis Problem z naprawą telefonu na gwarancji

1 polubienie

Witam,
dziękuję za pomoc.
Kupię wersję 4/64 Gb. bo pamięci nigdy za wiele :wink:
Najprawdopodobniej kupię z tego linku: https://proline.pl/smartfon-xiaomi-redmi-note-4-64gb-dual-sim-lte-grey-polska-dystrybucja-p1078705 .
Wszystkim bardzo dziękuję za pomoc.
Temat do zamknięcia.
Pozdrawiam 12chrapek12

Aktualnie proline ma bardzo dobrą cenę na Note 4 64GB https://proline.pl/smartfon-xiaomi-redmi-note-4-64gb-dual-sim-lte-gold-polska-dystrybucja-p1134014

Ja na twoim miejscu poczekałbym na nowe smartfony od Xiaomi które mają wyjść już niedługo. Na pewno w tej samej cenie dostaniesz cos lepszego niz moglbys dostac teraz :stuck_out_tongue:

to prawda sam jestem ciekawy co wyjdzie nowego od xiaomi :slight_smile:

Ja mam podobny dylemat, chciałem kupić telefon max cena doi 1000 zł i wypatrzyłem Xiaomi Redmi Note 4 w Mobalu. I po przeczytaniu komentarzy chyba jednak się zdecyduję :slight_smile:

Nie opyla się :slight_smile: za tyle to masz fajniejszego Xiaomi Redmi Note 5 4/64GB no i z oficjalnej dystrybucji z pewną gwarancja uważaj bo proline nie ma oficjalnej można to sprawdzić tutaj https://www.mi.com/verify/#imei_en

A note 5 plus nie jest lepszy?

1 polubienie

Nie ma takiego modelu :slight_smile:
Jeżeli chodzi o Redmi 5 Plus, to w mojej ocenie jest to gorszy wybór niż Note 5, choć to modele faktycznie bardzo zbliżone. Note 5 ma lepsze rozwiązanie fotograficzne i procek z rdzeniami Kyro zamiast Cortex. Nie są to duże różnice, ale jednak to więcej niż CGG ze strony R5P.

Redmi Note 5 i Redmi 5 Plus posiadają bardzo zbliżoną specyfikację, jednak model Note 5 jest jednym z najnowszych modeli od producenta Xiaomi. Został wyposażony w podwójny aparat z tyłu, który znacząco poprawia jakość wykonywanych zdjęć. Model posiada także fabrycznie najnowszą wersję oprogramowania Android, co optymalizuje pracę całego urządzenia.
Oprócz wersji 4GB pamięci operacyjnej jest też tańsza wersja 3GB, która ma również bardzo dobre parametry.