Xiaomi redmi note 4 32gb

Witam planuje zakup telefonu i wpadł mi w oko xiaomi redmi note 4 32gb za 1000 zł

Co o nim możecie powiedzieć więcej
Jak się sprawuje on

Czy lepiej poszukać czegoś innego za tą cenę

Redmi Note 4 zbiera dobre opienie, stosunek jakości do ceny jest genialny. Cena to nawet nie 1000 zł, sferis miał to na promocji za 849 zł, jak pytałem to ma być kolejna dostawa w tej cenie początkiem czerwca.
Wg mnie jest dosyć duży jak na smartfona, 5’5 cala, mnie by to przeszkadzało :wink: 5’2 wydaje mi się nawet za duży :wink:
Jeśli też by to przeszkadzało to może Redmi 4X Ci się spodoba, ma 5 cali, za 749 można go dostać. Baterie mają spore, 4100 mAh, niezłe aparaty
Do 1000 zł można jeszcze dostać Huawei P9 Lite, ma gorsze parametry, ale śmiga też przyzwoicie.
Podsumowując, Xiaomi ma aktualnie na rynku najlepsze ceny w stosunku do parametrów.

Dobry telefon w tej cenie o ile nie przeszkadza 5.5 cali

Nie wiem gdzie szukałeś, ale wersję 64GB można dostać poniżej 1000zł.
(nie wspominając już wersji z 32GB)
Wersję 2GB RAM/32GB nie polecam, bo szybko zacznie brakować pamięci RAM - MIUI jest ramo-żerne. Za to wersja z 3GB RAM i 64GB pamięci powinna spełnić oczekiwania.

Mojej mamie kupiłem Redmi Note 4 3GB RAM/ 64GB i sprawuje się b. dobrze.- bardzo sobie chwili.
Wyświetlacz wystarczająco wyrazisty w słońcu, czytnik prawie od razu “łapie”, a sam telefon płynnie chodzi. Aparat - no cóż za dnia zdjęcia ładne, ale po zmroku zaszumione. (jak to w średniakach)

Na allegro możesz poszukać. Ja kupowałem przez Allegro od PowerGSM (serwis GSM w Wawie). Wszystko jak należy - czas realizacji, faktura i gwarancja pisemna.
Przy zakupie kup koniecznie szkło ochronne na ekran, bo dosyć szybko na gołym ekranie możesz dorobić się rysek!
Tutaj b. dobrze sprawuje się szkło Nilkin H+, cienkie, zaokrąglone krawędzie, fajnie się absorbuje i nie wpływa na czułość dotyku.
Nie zdziw się tylko, że nie będzie od krawędzi do krawędzi telefonu, bo telefon ma zaokrąglone brzegi ekranu (szkło 2.5D), więc szkło ochronne będzie na styk z obu stron krawędzi wyświetlacza.

Jak będziesz chciał jakiś konkretniejszych informacji to pisz śmiało.

chodziło o ten dokładny model

No to byś przepłacił ładnie.
Ten sam model z 64GB pamięci wewnętrznej i 4GB RAM:
http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-4-4-64-snapdragon-625-global-lte-i6831025749.html

Wiem, że podałeś mi link do znanego sklepu (x-kom), ale ten co Ci podałem to też sklep tyle, że GSM w Warszawie.

Za tydzień lub dwa dojdzie do mnie coolpad cool1
Zobacz czy ci przypadnie do gustu i chętnie ci opisze jego działanie

niestety mam złe doświadczenia z punktami gsm i kupowaniom przez internet

wole dopalić i mnieć na miejscu