XIII- problem(head shot)

Niedawno nabyłem gre XIII (oryginalna rzecz jasna), spodobała mi się, ale jest jeden poważny mankament: nie rozumiem dlaczego strzelajac przeciwnikowi w głowe (raz) nie posyłamy go na tamten swiat.Nawet ze snajperki trzeba 3 strzaly oddac (nawet w głowe) żeby go zdjąć. Czy to normalne? (na poczatku gry jest napisane ze wystarczy “single shot on head” i po przeciwniku). Jeżeli ktos z Was zna przyczynę mojego problemu albo ma podobny to prosze zeby napisal posta, bo bardzo chcę pograć sobie w XIII stkę.

Pozdrowienia !

a czy to aż taki problem :-k

XIII to świetna zabawa… grałem z wielkim zapałem :slight_smile:

o ile pamiętam to strzał z kuszy w głowę załatwiał delikwenta na amen… co pokazywała miła ( :expressionless: ) animacja :lol:

Z tego co pamietam to bylo tak jak pisze DUCH :lol:

Ale jak jest duzo przeciwników to gine bo musze kazdemu conajmniej 3 razy strzelić w głowe i jest ciężko. Odpowiedzcie mi czy jeden strzal z każdej broni w głowe zapewniał wam zabicie przeciwnika?Bo mi jakoś nie.Co może byc tego przyczyną?

może stopień trudności… tyle, że nie pamiętam już czy tam się wybiera stopień trudności :-k

nie przesadzaj to jest prościutka gra :slight_smile: największym utrudnieniem jest brak zapisywania stanu gry, ale ogólnie gra do trudnych się napewno nie zalicza :slight_smile:

Ma dosyć spore wymagania, jak na prostą grę :stuck_out_tongue: