Xp 32bit na procesorze 64bit?

Witam, kupilem 3 nowe gry i zadna nie dziala mi na vista home premium 64bit. Mam tylko XP 32 bity. Czy xp bedzie dziala poprawnie??

ozywiście że bedzie działał, ja ma XP 32-bit i procka Amd Athlon 64 X2

Tak procesory 64 bitowe są kompatybilne wstecz czyli 32 bity będą działać :slight_smile: Pozatym masz “nowe” gry więdz powinny być patche do 64bit…

Jakie to gry?

Jeszcze jedno, nie wiem może się myle ale klucze z 64 bity pasują do 32 bitówek przynajmniej u mnie tak jest (2 visty, buissnes, ultimate) klucze były dane od M$ do 64 bit ale chodzą :slight_smile:

chociarzby command & conquer tiberium wars, kupilem dzis oryginala i lipa, dzwonilem do tech support i powiedzieli mi ze testowali ta gre tylko na viste 32 bity i ze nie gwarantuja ze bedzie dzialac na 64bity. Powiedzieli ze beda szukac rozwiazania :confused:

chyba sobie zainstaluje na drugiej partycji xp, przy starcie po wcisnieciu f8 bede mial mozliwosc wybory dysku do botowania?

nie tak będziesz miał vista boor loadera ale to chyba działa jak zainstalujesz viste po xp… na odwrót to mi się nawed kiedyś udały takim programikiem vista boot config czy cuś zara poszukam na dysku… MAM VistaBootPro > szukajcie w google

sciagnalem to “vistabootpro” zobaczymy co z tego bedzie, dziekuje Wam za pomoc.