[XP] Alert! System battery voltage is low

Cześć, witajcie :smiley: Mam pewien problem, otóż mój komputer(DELL SX270) nie chce się włączyć, a zaczęło się to tak. Siostra normalnie używała kompa i spadła jej klawiatura, po tym klawiatura czadami nie łączyła trzeba było naciągnąć kabel i jak nowa :smiley: Już w tedy przy uruchamianiu kompa wyskakiwało

"Keyboard failrue

Strike the F1 key to continue, F2 to run the setup utility"

ale po naciśnięciu F1 komp normalnie się uruchamiał. Po kilku dniach włączam kompa, naciskam F1 pokazuje się logo windowsa xp, i komp się resetował, i tak w kółko. Następnego dnia znowu włączam kompa, i wyskakuje mi inny komunikat, a mianowicie

"Keyboard failrue

Alert! System battery voltage is low.

Strike the F1 key to continue, F2 to run setup utility"

no to naciskam to F1 i nic, resetuje kompa klikam F1 i dalej nic, to kilku takich próbach przypomniało mi się o tym, że klawiatura spadła "Pewnie kabep nie łączy, albo wejście nie działa. Wyginam tym kablem we wszystkie strony świata, ale coś zwróciło moją uwagę, z tyłu w górnej części komputera są 4 diody. Diody A,B i C świecą na zielono, a dioda D na pomarańczowo. Wracając do klawiatury, byłem pewny, że to jej wina, ale przy włączaniu kompa diody Caps Lock, Num Lock, Scroll Lock mrugają, ale gdy komp się wlącza nie da się włączyć Caps Locka itp. Wie ktoś czym może być spowodowana ta “usterka” i jak ją naprawić? Z góry dziękuje

Wymień baterię na płycie http://pctechnotes.com/wp-content/uploads/2009/09/remove-battery.jpg