Xp anti-spyware pod lfm.exe - jak się pozbyć?

Witajcie,

Od jakiegoś czasu walczę z tym ustrojstwem ale brakuje mi wiedzy jak się tego pozbyć, co uświadomiła mi lektura niektórych wątków, w których pomagaliście walczyć innym z podobnym ustrojstwem. Jestem nowicjuszem, więc proszę o jasne instrukcje jeśli to możliwe, mam nadzieję, że poprawnie zamieszczę logi z OTL:

extras: http://wklej.org/id/531167/

OTL: http://wklej.org/id/531169/

Sprawa wygląda tak: program uruchamia mi się przy okazji otwierania jakiegokolwiek programu. Jakimś cudem zrobiłem loga podczas aktywności wirusa. Wiem, że jest podczepiony pod proces lfm.exe, a jego usunięcie bądź kwarantanna (a squared) powoduje, że co prawda wirus nie wyskakuje, ale uruchomienie skrótu do każdego programu wywołuje okienko poszukiwania programu, którym można go otworzyć. Jeśli jest na liście, to się otwiera. Jeśli nie ma i go znajdę, to się nie otwiera i tu jest kłopot, że komputer przestaje być funkcjonalny.

Proszę o pomoc i instrukcję co mam zrobić, naprawdę próbowałem wszystkich mało wyrafinowanych sposobów, włącznie z przywracaniem systemu a nawet skasowaniem konta i założeniem nowego. Działało przez kilka dni. Do wczoraj.

Wklej w białe okienko OTL i nacisnij wykonaj skrypt:

dajesz log z usuwania i nowe logi z OTL

Chwilkę to trwało, ale oto wspomniane logi:

Z usuwania: http://wklej.org/id/531199/

OTL: http://wklej.org/id/531208/

Extras nie wyskoczyło.

Jeśli mam zrobić coś jeszcze, to to chętnie zrobię. XP anti-spyware już się nie uruchamia z tego co na razie zauważyłem.