XP czy VISTE?

To akurat nieprawda- XP będzie wspierany do 2014 r. , a Visty Home i Ultimate będą wspierane do 2012 r. (Business i Enterprise do 2017 r.).

Lol to szłyszałem troche inaczej. Ktoś sie pomilił kto mi to mówił :smiley:

PS: Pablo55 , Też jestem z TM ale na emigracji obecnie :smiley:

Na ten sprzęt bierz Viste w wersji Ultimate.Nie mam visty bo sprzęt na to nie pozwala (parz:opis)

to nie rozumiem to czemu sobie nie zmodernizujesz? karty graficzne wcdale nie są takie drogie.

może go nie stać? na kompa musiałby wydać min. 800zł (proc, ram, grafa, mobo, zasiłka) lub więcej… zakładając że karta to 8800GS za 250zł

Ja tam zawsze mówię XP, a nie Vista.

bo nie wiesz co dobre i polegasz na opinii ludzi ze słabymi kompami albo na wymyślonych opiniach przez fanboyów XP…

dokładnie… tak jak pisałem wyżej ja mam vistę home premium i nie narzekam ale mimo wszystko planuję przesiadkę na ultimate… bo spodobało mi się klika funkcji, których home premium nie ma

nie to ze mnie nie stac stac mnie tylko na taką starą płyte główną 8800 GS??? w dodatku mam zasilke 300 w tylko

aha. Ale zasilki chyba nie musisz wymieniać bo ja mam: mobo intel D865PERL zasilka: chieftec 350w

grafika Geforce 7300GT 512 DDR3 Ram-u procesor pentium4 2x 3.0 GHz Good RAM 1024MB sdram nagrywarkę dvd Benq i cd LG(modelu nie pamiętam) kartę dźwiękową sound blaster 128PCI i mimo wszystko zasilka jakoś daje radę uciągnąć ten sprzęt a pisali mi, że 350 wattowy nie poradzi sobie z uciągnięciem grafiki i muszę mieć minimum 400 watt a zkolei gdzie indziej mi powiedzieli, że jak w zasilce kondesatory nie puchną to jest ok i mi nie puchną więc chyba daje radę :slight_smile:

jak widać niektóre podzespoły mam już przestażałe ale niestety tata nie wiem czemu nie chce zgodzić się na wymianę na nowsze i jak uda mi się go namówić na dołożenie RAM-u to już chyba będzie cud :confused: bo niestety komp jest jego i nawet nie wolno mi go otworzyć bez jego zgody a co dopiero dokładać/wymieniać w nim podzespoły…

od kiedy 2 rdzeniowe procesory nazywają się 2x ?

Od nigdy ale tak na wszelki wypadek napisałem 2x żeby było wiadomo, że ma dwa rdzenie bo kiedyś miałem przypadek, że napisałem intel pentium 4 3.0 GHz i wszyscy myśleli, że mam jedno rdzeniowy :confused: xD