[XP]: Dlaczego nie wczytują mi się wszystkie ikony tray?

Witam

Dlaczego na moim netbooku (Samsung n130), nie wczytują się wszystkie ikony tray(po włączeniu systemu), tylko dopiero kiedy się wyloguje i zaloguje?

Pozdrawiam

Spróbuj może zrobić myk z tąd

Nic nie pomogło ; ( Nadal to samo :cry: Co mam jeszcze zrobić?

http://www.tech-pro.net/howto_013.html

Na tej stronie rozwiązałem problem. Dodam jeszcze, że wyłączyłem pokazywanie ikon “UPnP” ; )

Dodane 20.06.2010 (N) 19:02

Trochę za późno włącza się ikona połaczenia wi-fi dlaczego ?

Mi też ikona wifi się później włącza, ale to dlatego że dużo potrzebnych programów mi się uruchamia przy starcie w pierwszej kolejności. Podaj screen zakładki Autostart z programu ccleaner. Odhaczymy to co niepotrzebne. Czyściłeś system ze zbędnych plików? Można jeszcze wyłączyć zbędne usługi w XP. Takie jak:

20100620192110.png

Oczywiście niektóre usługi wg uznania, jeśli korzystasz z drukarki to nie wyłączaj bufor wydruku, jeśli używasz przywracania systemu i chcesz aby było to nie wyłączaj usługi zależnej od niej. Tak samo jeśli masz inne konta w komputerze to nie wyłączaj zgodności szybkiego przełączania. Resztę możesz spokojnie wyłączyć.

Wrażliwy nie jestem ,a pomocą zawsze chętnie i w miarę możliwości służę,ale jak komuś podsuwa się coś pod nos ,a potem ten ktoś sam wybiera złe rozwiązanie i jeszcze się na ciebie wścieka to wybacz.Nie ważne

Bo może tak długo uruchomia się usługa i aplikacja do wifi.Ile to trwa?

Odznacz z autostartu:

ctfmon.exe C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe

Google Update “C:\Documents and Settings\Karol\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Google\Update\GoogleUpdate.exe” /c

Adobe ARM “C:\Program Files\Common Files\Adobe\ARM\1.0\AdobeARM.exe”

Adobe Reader Speed Launcher “C:\Program Files\Adobe\Reader 9.0\Reader\Reader_sl.exe”

ALLUpdate “C:\Program Files\ALLPlayer\ALLUpdate.exe” “sleep”

Daemon tools przy starcie chyba też nie jest Ci potrzebny, jak i download accelerator manager.

Ja bym dodał to tej listy jeszcze to

Dlaczego?

A po co na starcie ci to?

Odhaczyłem to co daliście mi, ale nadal ikonka z wi-fi się pojawia po 40 sekundach :frowning: Co mogę jeszcze zrobić?