XP Home, Thumbnaile filmów - błąd o braku uprawnień adm

Witam!

Po naprawieniu jednej rzeczy -> viewtopic.php?f=19&t=307007&p=2035804#p2035804

pojawił się kolejny problem…

Kiedy klikam na pliku filmowym, bądź nawet najadę na niego myszą wyskakuje komunikat:

“Please run this program from the Administrator account so it can set up your license. Once the license is set up, you can run it from any account”.

Mam tylko jedno swoje konto z uprawnieniami administratora. Program który otwiera filmy to KmPlayer. Jeżeli będą potrzebne jakieś logi do pomocy to proszę tylko nie z ComboFixa bo ostatnio miałem z nim kłopot.

Spróbuj przejąć pliki na własność :arrow:

http://support.microsoft.com/kb/308421/pl

To nie taki problem. Niezależnie w jakim folderze mam plik filmowy wyskakuje ta informacja. Poza tym nie ma we właściwościach zakładki 'Zabezpieczenia".

racja, mój błąd. To się nazywa czytanie ze zrozumieniem :slight_smile:

Do rzeczy- nie pomogło. W trybie awaryjnym też wywalało ten sam error. Po zmianie dalej to samo.

Ma ktoś jakieś inne pomysły?

dodaje logi:

http://wklej.eu/index.php?id=c98fe4b70a

Fix w HJT. Daj log z Combofix.

Przejmowanie plików i folderów nic nie da, problem leży gdzie indziej :wink:

Aby go rozwiązać możesz zrobić dwie rzeczy:

  • odinstalować obecnie używany kodek (paczkę kodeków) i użyć takiego, który nie musi koniecznie zapisać w rejestrze swojej licencji

  • albo znajdź w rejestrze klucz

    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Licenses

i w zakładce Uprawnienia ustaw ‘Pełna kontrola’ dla ‘Wszyscy’.

dziękuję za pomoc!!

Przeinstalowanie kodeków nic nie dało.

W zakładce Uprawnienia kliknąłem “Dodaj” i wpisałem nazwę mojego konta (wcześniej było tam tylko ‘SYSTEM’)

zaptaszkowałem “pełna kontrola” i “Odczyt” na “zezwalaj”.

Temat zamknięty.

Please run this program from the Administrator account so it can set up your license. Once the license is set up, you can run it from any account. też mi się pojawił taki komunikat tylko że w grze metin 2 dlaczego wyskoczyło takie coś prosze o pomoc