Xp i W7 na jednym PC?

Witam możliwe ze juz był taki temat jak tak to proszę o link.

To tak oto moje pytanie czy mozna na 1 komputerze zainstalować 2 systemy na 1 komputerze C:\ Windows Xp a na D:\ Windows 7? i przy starcie wybierać system ?

Czy będzie mulił komputer jak bede miał 2 systemy na 1 komputerze.

Bede problemy z programami ,sterownikami ,stabilnością ,grami ?

Proszę o odpowiedzi

Oczywiście,że można,będziesz mógł wybierać system.Każdy system działa wtedy niezależnie i nie ma wpływu na drugi.Co do sterowników to na każdym systemie musisz je zainstalować osobno,oczywiście przeznaczone na dany system.To samo tyczy się programów,instalujesz je na każdym systemie.

Nie można. Pliki zostaną nadmienione i systemy po prostu się sypną. Nie polecam!

Sorry juz poprawiłem.

a do Windows 7 skąd brać sterowniki.

Bo dostajesz na płytce sterowniki to każdego komputera ale tam jest tyko do xp i visty .

Część sterowników znajdziesz na stronach producentów sprzętu,część w Windows Update,a niektóre można zainstalować od Visty.

Czyli trochę będzie zabawy .

A jak to jest z W7 testową muszę zainstalować najpierw Viste a potem pobrać aktualizacje do W 7 ?

#-o to chyba miał być żart. Po pierwsze Vista to jest sprzedawana więc jej samo pobranie jest nielegalne, po 2 w7 to całkiem inny system niż Vista, po 3 jakie jest powiązanie visty z 7 pozatym jak wyobrażasz sobie, że 7 instalujesz na Viste.

Beta może zostać zainstalowany jedynie jako upgrade na Windows Vista z SP1

Źródło http://download.chip.eu/pl/Windows-7-Beta_4431442.html

Coś im się chyba pomyliło na tej stronie.Windows 7 można zainstalować nawet jako jedyny system na komputerze,żadnych upgrade nie trzeba robić.

nie wiem tak czytałem i czytałem az natknąłem sie na to, to trochę zdziwiłem sie