XP Mode w Windows Seven nie działa

(system) #1

...czy wie ktoś z was co oznacza ten bład wyswietla sie ona po instalacji i pożniejszym uruchomieniu Virtual XP

Cannot start Windows Virtual PC Host Process.Check the System event log for more details

Windows Virtual PC requires hardware assisted virtualization.There is no hardware-assisted virtualization support in the system.

Wie ktoś co jest grane bo chciałem przetestować ten tryb.

(Neomod) #2

To co pisze, czyli procesor prawdopodobnie nie wspiera wirtualizacji. Jaki to procesor?

(system) #3

Intel Dual Core T2080 1.73 Ghz

(Pangrys) #4

Poczytaj sobie to

Procek prawdopodobnie nie wspiera wirtualizacji ...

(system) #5

No to ja bardzo dziekuje pana z microsoftu i napewno nie kupie nowego systemu którym jest Windows Seven.Komputer który ma półtora roku a nie jest wspierany przez microsoft według mnie to jest porażka microsoftu.

(Kamil Pro) #6

To nie jest wina Microsoftu tylko Intela, który stosuje taką głupią politykę, że jedne procesoty wspierają wirtualizację, a inne nie. Nie zwalaj winy na Microsoft

(Pangrys) #7

Kupiłeś lapka kierując się ceną i i taktowaniem procka .

Prawda jest taka że że procki z serii T2XXX to tzw nisko budżetówki.

Do poważniejszych zadań się nie nadają.

Tak jak zaznaczył przedmówca , to nie wina Microsoftu ...

Magiczne cyferki taktowania procesora nie oznaczają jeszcze że to wydajny procesor.

Diabeł jak zwykle tkwi w szczegółach ...

I to też nie wina Intela ...

Jest zapotrzebowanie na tanie 2 rdzeniowe procesory do lapków , to je dostarczają.

A że okrojone na maksa , to już inna bajka.

Klient i tak najczęściej patrzy na magiczne Ghz ...

Ot prawo rynku ...

(Tomek) #8

Zastanówcie się tak na poważnie, po co wirtualizować na tak słabych sprzętach ...

Osobiście wolę zawsze natywnie system postawić i dopiero testować.

(Cedar) #9

Ale czy na pewno wiesz o czym tu jest mowa? Widzę, że nie bardzo, poczytaj np. tu:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15 ... e+dostepne

oraz odnośniki zawarte pod tym linkiem a to co Ty wolisz nie ma najmniejszego znaczenia.