Xp na viste

(Lukismen) #1

witam. Wiem e tematy były już poruszane ale chce jeszcze o cos zapytac dodatkowo. chciałbym przerobic xp na viste graficznie. Czyli przes skiny i programy. Ale szukam takiego programu króry to odinstalowaniu zostawia wygląd visty. Bo po co mam trzymać jakiś program i sobie komputer spowalniać. to zna ktoś taki sposób???

pozdrawiam

(Pajlaj) #2

to chyba tylko pobranie jakiegoś XP Theme stylizowanego na Viste i wgranie go wbudowanym mechanizmem do zmiany kompozycji.

(Pietrzyk15) #3

Zainstaluj VisteMizer , kompletnie zmienia wygląd i nic nie zostawia z Xp .

Korzystałem z niego z 10 miesięcy zero kłopotów .

(Keymen3) #4

Ja bym radził ogólnie się wstrzymać!

(Olixxx94) #5

http://www.instalki.pl/programy/downloa ... timate.php

(Pajlaj) #6

Keymen jest trochę racji w tym co mówisz, kiedyś wgrałem jakiś program, który całkowicie przerobił mojego XP na Viste ( stylizacyjnie). Po odinstalowaniu programu zaczął mi się sypać musiałem robić recovery :frowning: także...hmm

(Keymen3) #7

Wiem, też miałem takie przygody i doszło aż do REINSTALKI :o

(Pietrzyk15) #8

Heh Vistamizer kompletnie podczas odinstalacji tego programu nie pozostawia po sobie śladu

(Sebos99) #9

Bez instalacji jakiegokolwiek programu uzyskujemy ten sam efekt, nie wpływając na szybkość pracy systemu.

Pobieramy uxthemepatcher, uruchamiamy go, restartujemy komputer.

Pobieramy styl Visty, rozpakowujemy, kopiujemy tylko zawartość folderu themes do C/Windows/Resources/Themes

W folderze Vista VG ultimate jest plik stylu .msstyles- klikamy na niego dwukrotnie, otwiera się okienku wybory stylu, więc sobie ustawiamy co chcemy i klikamy ok.

Do tego pobieramy ikony, kursory i dźwięki

Ew można poszukać dodatkowych efektów, ale one będą muliły system.

(Lukemeng) #10

jeżeli to ma być tylko zabawa w stylizację Visty to również odradzam.Komputer będzie wolniejszy.Może ładniej będą okienka wyglądać ale komu zależy na tym żeby coś było kolorowe.System ma śmigać a nie ładnie wyglądać.