XP, Neostrada, Firefox - problem z Youtube

(Killaz) #1

Witam,

Od kilku dni mam problem z YT. Filmiki w ogóle nie chcą ruszyć, trzeba odświeżać przeglądarkę (Firefox), za każdym odświeżeniem odtwarza się o sekundę dłużej (stopniowe odpalanie, jak w Maluchach). Pliki cookies i pamięć podręczna wyczyszczone, Adobe Flash zaktualizowany - nic, bez zmian. Jak już filmik zaczyna się wczytywać, wtedy raczy mnie wybitnym slow-motion, w jakości 144p zwyczajnie się co chwila zacina! Macie jakieś pomysły na rozwiązanie tego problemu?

(Jimasek) #2

Co to za dostawca internetu? Masz jakiś router?

(Killaz) #3

Neostrada, jak w tytule. Mam modem ZTE Combo. Co ciekawe, wszystko chodzi jak powinno, tylko YouTube szwankuje…

(ra-v) #4

YouTube jest zapchane, u mnie też się to dzieje i nie tylko u mnie. Dość często pomaga zmiana jakości i dość często na wyższą np. 720p (możliwe że mniej osób ogląda HD, te filmy mogą być na innym miejscu, przez to może iść szybciej).

(Killaz) #5

Co nie zmienia faktu, że jest to porażka po całej linii. Dosłownie od czterech, pięciu dni nie można obejrzeć absolutnie żadnego filmiku, nawet tych rosyjskich, z tej dziwnej części YouTube’a. Ale skoro nic na to nie poradzę, cóż, bywa. Dzięki za informację.

(Poczta129) #6

Na Neostradzie to normalne, że nie działa YouTube i to nie wina tego że YT jest zapchane zrobiłem eksperyment kupiłem pakiet internetowy w Play na kartę włączyłem ten sam filmik na Neo i na Play na neo prędkość 48 kb a na Play ok 768 kb. Mam nadzieję że w końcu coś z tym zrobią może masowe skargi do UKE pomogą.

(ra-v) #7

Ja włączam film na internecie Plus i w tym samym momencie mam ten sam problem co znajomi w innych województwach z 2 innymi dostawcami internetu.

(bachus) #8

Wina YT, ale któregoś bacbone, mam to samo na UPC Ireland i Eircom.