XP, Neostrada, Firefox - problem z Youtube

Witam,

Od kilku dni mam problem z YT. Filmiki w ogóle nie chcą ruszyć, trzeba odświeżać przeglądarkę (Firefox), za każdym odświeżeniem odtwarza się o sekundę dłużej (stopniowe odpalanie, jak w Maluchach). Pliki cookies i pamięć podręczna wyczyszczone, Adobe Flash zaktualizowany - nic, bez zmian. Jak już filmik zaczyna się wczytywać, wtedy raczy mnie wybitnym slow-motion, w jakości 144p zwyczajnie się co chwila zacina! Macie jakieś pomysły na rozwiązanie tego problemu?

Co to za dostawca internetu? Masz jakiś router?

Neostrada, jak w tytule. Mam modem ZTE Combo. Co ciekawe, wszystko chodzi jak powinno, tylko YouTube szwankuje…

YouTube jest zapchane, u mnie też się to dzieje i nie tylko u mnie. Dość często pomaga zmiana jakości i dość często na wyższą np. 720p (możliwe że mniej osób ogląda HD, te filmy mogą być na innym miejscu, przez to może iść szybciej).

Co nie zmienia faktu, że jest to porażka po całej linii. Dosłownie od czterech, pięciu dni nie można obejrzeć absolutnie żadnego filmiku, nawet tych rosyjskich, z tej dziwnej części YouTube’a. Ale skoro nic na to nie poradzę, cóż, bywa. Dzięki za informację.

Na Neostradzie to normalne, że nie działa YouTube i to nie wina tego że YT jest zapchane zrobiłem eksperyment kupiłem pakiet internetowy w Play na kartę włączyłem ten sam filmik na Neo i na Play na neo prędkość 48 kb a na Play ok 768 kb. Mam nadzieję że w końcu coś z tym zrobią może masowe skargi do UKE pomogą.

Ja włączam film na internecie Plus i w tym samym momencie mam ten sam problem co znajomi w innych województwach z 2 innymi dostawcami internetu.

Wina YT, ale któregoś bacbone, mam to samo na UPC Ireland i Eircom.