XP nie mozna zainstalowac programu bo juz niby jest zainstal

Wiatm wszystkich

piszę tutaj gdyż nie mogę przeinstalować systemu i nie ma mnie w dodatku w Polsce i mam bardzo słabe łącze!!

a mam nadzieje ze uzyskamu to pomoc w moim przypadku:)

wiec tak mam acera aspire 5670 z systemem operacyjnym XP i korzystajac z tego ze bede poza granicami kraju postanowiłem szlifować angielski i kupiłem kurs multi extreme english tzw.super memo :wink:

podczas instalacji coś dziwnego zaczęło się dziać z napędem (nigdy dotąd niespotykane wibracje) i wyjąłem płytę przerywając proces instalacji:(

przed ponownym instalacją wszystkie pliki usunąłem tak mi się wydaje tj. te widoczne czyli od instalowałem program nie chciał się to usunąłem na siłę w panelu sterowania->dodaj lub usuń program!!następnie wpisałem w szukaj nazwę programu i to co mi wyskoczyło również usunąłem!!

niestety po rozpoczęciu instalowania wyskakuje komunikat że już wszystkie komponenty są zainstalowane!!

wiec pewnie gdzieś jeszcze są jakieś ukryte pliki ale przeszukałem to co wiedziałem!!

pomocy gdyż jeszcze tu spędzę 4 miesiące a miałem nadzieje że się pod szkole!!

z góry dzięki za podpowiedzi

Włóż tę płytę z powrotem do napędu i z instalatora zamiast pozycji “Instaluj” wybierz pozycję “Uninstall”, czyli odinstaluj ten program przy pomocy tej płyty.

Podaj log z programu autoruns, uruchamiasz program w menu wybierasz polecenie File a następnie Save. We wskazanej lokalizacji powstanie plik o domyślnej nazwie AutoRuns. Plik kompresujesz, najlepiej do formatu RAR (WinRAR) lub 7z (7-Zip) i zamieszczasz na zewnętrznym serwerze np. wikisend.com, speedyshare.com.

Możesz również usunąć programem regcleaner ręcznie wpisy programy z rejestru o ile takie się tam znajdą.

Spróbuj tego

Windows Installer Clean Up

Zainstaluj, uruchom i jeżeli się w okienku pokaże coś związanego z tym, to zaznacz i usuń. Ponów instalacje swojego programu.

walio84 , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

niestety przy instalacji wyskakuje błąd coś z weryfikacją:(

Dodane 22.02.2011 (Wt) 18:45

niestety nie ma takiej możliwości:(

Dodane 22.02.2011 (Wt) 18:56

o to log z pliku autorun

;GUID=63d0725-ccce-4ffe-b2dd-abe4905755b6

;PL=237,35,Zainstaluj,Uruchom,Install,Start

;PLCOL=$00FFFFFF

;EN=280,35,SINS Basic na komórkę

;ENCOL=$00FFFFFF

INST_POS=170,130

MOBILE_POS=219,130

IMAGE=setup.bmp

DARKIMAGE=setup.bmp

kurde za chiny nie mam pojęcia o co chodzi “uruchamiasz program w menu wybierasz polecenie File a następnie Save”

może jeszcze jakieś sugestie please:)

a za dotychczasowe bardzo dziękuje!!

Dodane 22.02.2011 (Wt) 19:39

zainstalowałem regcleaner i co teraz??jakich plików ma szukać?

pozdrawiam