XP obok Seven - Veryfying DMI Pool Data

Witam, postanowiłem zainstalować XP obok Windows 7. Opiszę od początku, bo może być to dla niektórych ważne. Wszedłem w “partycjonowanie” w XP(mogłem to zrobić z poziomu Seven, nie wiem czy przez to mógł nastąpić ten problem) i usunąłem jedną z partycji (ok. 100GB, były na niej 2 gry). Sformatowałem ją i chciałem wgrać XP. Po skończonym kopiowaniu (ekran z niebieskim tłem, gdy ładuje się tych śmieszne 100%) nastąpiło ponowne uruchomienie kompa i zatrzymuje się ono na “Veryfying DMI Pool Data”. Nie pomagało nic, ani ustawienia w BIOSIE z powrotem na Hard Disc itd, ekran nadal stoi. Komp był mi potrzebny, więc musiałem coś z tym zrobić. Postanowiłem przywrócić kompa do poprzedniego stanu lub wejść w tryb awaryjny. Nic z tego. Nie pomogło nawet sformatowanie i usunięcie partycji, na którą wgrałem XP. Pomógł dopiero format całego systemu, inaczej komp nie odpowiadał (swoją drogą spędziłem blisko półtorej godziny nad uruchomieniem komputera, wypróbowując wszystkie znane mi metody). Czy ktoś może pomóc? Jednak musi to być pomoc pewna, bo nie mam ochoty na ponowny format.

wydaje mi się że coś nie tak albo z płytą główną albo z dyskiem -dysk sprawdzisz na innym kompie.

Ale po formacie wszystko hasa (tzn. sam Win7). Wcześniej nie miałem problemów z XP lub gdy miałem wgrane Ubuntu obok XP, również wszystko było OK. Dysk sprawdzę potem.