Xp outlok express 6 nie podkrełsa błędów

Witam mam problem z moim outlook express 6 w win xp professional sp3 a mianowicie program ten nie podkreśla błędów .

Proszę o pomoc

A, to kiedykolwiek Ci podkreślało? Ja tego jakoś nie zauważyłem. Jest tylko przycisk sprawdzania pisowni w całym tekście.

johhny95 , Ten typ tak ma. Nigdy nie podkreślał i podkreślał nie będzie. Trochę to dziwne, że nie dodano tej funkcjonalności do tego programu, na ale MS wie lepiej co jest potrzebne i przydatne.

Trochę źle się wyraziłem chodziło mi o to iż mam ten przycisk do sprawdzania pisowni w całym tekście ale jest on niedostępny gdy na niego klikam nic się nie dzieje

Też nigdy nie zauważyłem aby coś się z tym działo, nigdy nie wnikałem do czego on dokładnie służy bo czym prędzej zmieniłem ten wynalazek od MS na Thunderbirda

Żeby ten przycisk działał, to najpierw trzeba po otwarciu Outlook Express wejść: Narzędzia—>Opcje—>Pisownia

i zaznaczyć opcje oraz ustawienia które nas interesują.

Dodane 13.08.2012 (Pn) 19:38

W czasach gdy powstawał ten ‘wynalazek’, to Thunderbird był w pieluchach i o sprawdzaniu pisowni w Mozilli czy Google nawet się nie śniło. Przetestowałem parę różnych programów pocztowych łącznie z Thunderbird i ostatecznie powróciłem do Outlook Express i Windows Live pod 7 bo pomimo kilku wad mają jedną podstawową jak dla mnie zaletę którą jest pełna integracja z Windowsem i rozwiązaniami Microsoftu, a to umożliwia stosowanie różnych rozwiązań programistycznych na tej bazie.

Programy pocztowe innych producentów są zawsze obcym ciałem w systemie Windows i trudno je łączyć z rozwiązaniami Microsoftu, a nawet nie jest to możliwe jak w przypadku protokółów IMAP i POP3.