XP- Płyta Preinstalacyjna

Witam. Zakupiłem jakiś czas temu Lapka Lenovo R61i. Niestety od samego początku wgrany był system Vista. Poprosiłem wiec sprzedawce o oryginalną kopie XP i dostałem wer. preinstalacyjną. Wszystko spoko tylko mam 6 Płyt. Jedna to Rescue and Recovery CD a 5 pozostałych to płyty ponumerowane od 1 do 5 na których jest napisane ze jest XP z SP2. Teraz mam problem z zainstalowaniem tego właśnie XP. Dodam ze zanim dostałem system pre… przeinstalowałem system na XP ale pirata. Teraz gdy otrzymałem wer. orginalną mam problem z jej instalacją. Instalator w ogóle nie uruchamia sie podczas włączenia komputera. Natomiast gdy włożę płytę Rescue and Recovery to uruchamia mi sie jakiś program w którym mogę wykonać Backup itp ale nie ma opcji instalacji systemu. Czy mogę liczyć na pomoc ?

Instalację (a właściwie to przywracanie) systemu rozpoczynasz startując kompa z płyty Rescue and Recovery. Jedna z dostępnych opcji powinna mieć w nazwie (i/lub opisie) słowo recovery - to ta której szukasz. Później pozostaje tylko zdecydować się na full (pełne przywrócenie do stanu fabrycznego) lub partial (jak full ale bez programów-reklamówek) i chwilę poczekać przekładając kolejne płyty. Jedna uwaga na koniec - cała zawartość dysku zostanie skasowana, zostaną od nowa pozakładane i sformatowane partycje - czyli najpierw backup, później recovery.

(a jeśli nie znajdziesz takiej opcji, poszukam u siebie jak dokładnie się do niej dostać - ale dopiero w czwartek wieczorem…)

Niestety nie znalazłem takiej opcji ;/ Prosze o pomoc

W moim przypadku komp to lenovo n100, płyty recovery xp pro (downgrade z visty biznes - z notorycznego braku czasu nadal niewykonany):

Dzieki wielkie alex_v napewno pomoze. Pozdrawiam

Witam

Mam ogromną prośbę jeżeli ktoś z was posiada płytki recowery Visty bardzo prosiłbym o kontakt

gg 5967242

Chyba że ktoś wie jak mam je zrobić wczoraj zakupiłem Lenovo R61i i postawiłem na oryginalnej

Viście XP-ka nie sformatowałem partycji ukrytej ale nie mogę utwożyć tych płytek.

Pomocy !!

ze strony lenovo pobierz instalkę Rescue and Recovery - po instalacji jedną z dostępnych opcji będzie utworzenie płyt recovery