XP pod VISTA

Pomocy !!

nowiutki laptopik Toshiba z zainstalowanym systemem Vista Home Basic 2 partycje NTFS na dysku wracam do chaty z mysla ze dam rade sam zainstalowac XP a tu kupa wielka w biosie ustawiam start z CD/DVD i laptop ma to w du… odpala jakby nic viste zamiast instalke xp z CD

co moze byc przyczyna? czy moge odinstalowac viste ? albo czy i jak zrobic 2 systemy ?

moze jest gdzies opis na forum?

dzieki z gory za porade

piracki windows xp, możesz odinstalować Vistę, jednak nie radzę tego robić bo może się okazać że nie będzie sterowników dla systemu windows xp (kompatybilnych).

chcialbym sprobowac mimo wszystko odinstalowac musze miec XP jesli nieda sie 2 systemow

w kazdym razie mam plytke recovery z systemem gdyby cos nietak poszlo

jak mozna odinstalowac viste?

Można. Ale powiedz mi czy nie lepiej było w sklepie powiedzieć że nie chcesz tego syfu o nazwie VISTA ??? Jestem pewien że za tą samą cenę dostał byś Lapa z XP.

raczej nie mógł bo to jest LAPTOP !!

mozna bylo ale tak to jest gdy sie czlowiek spieszy i wydaje mu sie ze da rade :slight_smile: teraz zapozno zeby wracac do sklepu sprobuje odinstalowac ale niewiem jak sie zabrac do tego co kliknac i gdzie moze ktos wie ???

instalacja xp

http://komputery.katalogi.pl/Instalacja … 46168.html

Już parę razy usuwałem Viste i niezawsze sie to udaje,ze wzgledu na sterowniki,ale możesz spróbować, sprawdź czy twoja płyta jest botowalna bo jeśli nie to jej napęd nie odpali