XP pod VISTA

(Tomi Kiler) #1

Pomocy !!

nowiutki laptopik Toshiba z zainstalowanym systemem Vista Home Basic 2 partycje NTFS na dysku wracam do chaty z mysla ze dam rade sam zainstalowac XP a tu kupa wielka w biosie ustawiam start z CD/DVD i laptop ma to w du... odpala jakby nic viste zamiast instalke xp z CD

co moze byc przyczyna? czy moge odinstalowac viste ? albo czy i jak zrobic 2 systemy ?

moze jest gdzies opis na forum?

dzieki z gory za porade

(system) #2

piracki windows xp, możesz odinstalować Vistę, jednak nie radzę tego robić bo może się okazać że nie będzie sterowników dla systemu windows xp (kompatybilnych).

(Tomi Kiler) #3

chcialbym sprobowac mimo wszystko odinstalowac musze miec XP jesli nieda sie 2 systemow

w kazdym razie mam plytke recovery z systemem gdyby cos nietak poszlo

jak mozna odinstalowac viste?

(Wojtek) #4

Można. Ale powiedz mi czy nie lepiej było w sklepie powiedzieć że nie chcesz tego syfu o nazwie VISTA ??? Jestem pewien że za tą samą cenę dostał byś Lapa z XP.

(system) #5

raczej nie mógł bo to jest LAPTOP !!

(Tomi Kiler) #6

mozna bylo ale tak to jest gdy sie czlowiek spieszy i wydaje mu sie ze da rade :slight_smile: teraz zapozno zeby wracac do sklepu sprobuje odinstalowac ale niewiem jak sie zabrac do tego co kliknac i gdzie moze ktos wie ???

(system) #7

instalacja xp

http://komputery.katalogi.pl/Instalacja ... 46168.html

(tores1977) #8

Już parę razy usuwałem Viste i niezawsze sie to udaje,ze wzgledu na sterowniki,ale możesz spróbować, sprawdź czy twoja płyta jest botowalna bo jeśli nie to jej napęd nie odpali