XP Pro czy XP Home?

I to pisze user który napisał prawie 100 postów na forum. :roll: :roll: :roll:

I z czego się cieszysz ?? Tu jest raczej nad czym zapłakać.

Kasacja !!

nie rozumiem was. Kolega się pyta który lepszy XP a wy prowadziecie kazania na temat legalności!

PS. Ja mam professionala, tak jak moi koledzy. Słyszałem ponoć że Home jest do kitu !

Dajesz kolejny dowód na to że nie czytasz postów. :? :?

Ludzie ale wy jestescie kochani :slight_smile: pozdrawiam was wszystkich a w szczegolnosci ciebie Lazikar za to :smiley:

Jak Ci go “czyszczą” . Ile płacisz?

Ta ‘firma’ niezłą kasę trzepie na naiwnych :smiley:

PRO ma większą funkcjonalność. Po co się wymądrzać jak się nie ma pojecia. (Chodzi mi np. o jakże inteligentne twierdzenia iż "XP HOME jest lipny itp.) Już po nazwie wiadomo, że wersja Professional ma większą fnkcjonalność co idzie razem w parze z ceną :!:

Panowie określanie co jest lepsze po nazwie mi bynajmniej wydaje się śmieszne :smiley: Podstawową różnicą między XP PRO, a XP Home jest obsługa sieci. Win Xp Home nie lubi za bardzo rozbudowanej sieci i sobie nie radzi w profesjonalnym zastosowaniu. Także dla usera domowego czy ma XP Pro czy XP Home raczej nie ma znaczenia :wink:

Ja powiem tak:

Windows XP Home jest tańszy.

Od professionala różni się tym, że nie ma tak rozbudowanych funkcji dotyczących sieci i internetu.

Jeśli potrzebujesz systemu do firmy, to napewno XP Pro będzie lepszy, jeśli chodzi o komputer do domu, bez sieci, to Home będzie korzystniejszy.

Tak na marginesie:

Jeśli chodzi o firmę, to jest coś takiego jak Windows Server 2003 :wink:

w sieci XP home się bardzo dobrze sprawuje