XP Pro czy XP Home?

Mam małe pytanko. XP Pro czy XP Home Edition jest lepszy?? XP Home podobno zbyt obciąza kopa i posiada wiele niepotrzebnych funkcji. Nieweim czy to prawda. . Ale wyczytałem ze w Home nie ma opcji Offline dla plików i folderów. Troche dziwne i niemozliwe mi sie to wydaje?? :?

Nie jest to prawdą co powiedział ci kolega. Oczywiście Home ma miej funkcji ale nie ma to nic wspólnego z obciążaniem kompa.

A swoją drogą to nieźle musisz stać z kasą ze stać cię ot tak na zmianę systemu. :?

lazikar mi na przykład jak ide na czyszczenie kompa to mi się pytają jaki system chce a nawet teraz zainstalowali mi zwykłego XP

:o :o :o :o Podaj adres jest instytucja co to załatwi. :shock:

Tak za darmo. :!:

A chociaż zapytali Cię czy go chcesz? :wink:

powiem wprost, do takiej firmy powinna wjechać policja i wszystko na ten temat. Czy wy nie zdajecie sobie sprawy z tego co piszecie ?? To jest przestępstwo

Dlaczego mówisz w liczbie mnogiej?

Tu nie ma żadnego hehe. Dobrze zdajesz sobie sprawę że masz pirata i jesteś na tyle beszczelny ze jeszcze się chwalisz że pytają jaki sobie życzysz. :!:

Temat do zamknięcia…

napisałem w liczbie mnogie w odniesieniu do userów, którzy zakładają takie posty :stuck_out_tongue: , zresztą nie czepiajmy sie słów - w tym wypadku to jest najmniej ważne

Ludzie czy wy nierozumiecie sedna sprawy ?? chodzi mi tylko o porównanie!! tak samo jak inni sie pytaja co jest lepsze czy XP czy Win 98 tak ja sie pytam o Pro a Home…czy to takei trudne?? Interesuje mnie to a czy ja takie cos zakupie to jest juz kwestia moich pieniedzy, ktorych narazie brak ale moga sie znalezc. Inni ładują w kompy dodatki i urzadzenia a ja cenie sobie dobre stabilne i szybkie oprogramowanie :? Mi chodzilo tylko o to czy jest Offline a nie czy ja i czy on mamy orginalne wersje XP

Rozumiemy doskonale.

Tyle, że Ty powiedziałeś o jedno zdanie za dużo…

Nieweidzialem jak to złożyc zeby bylo dobrze :frowning: Dzieki

W sumie ja też popełniłem błąd…

Źle popatrzyłem - przecież to nie Ty zepsułeś temat tylko playstop :oops:

Went, wersja PRO podsumowując wszystkie za i przeciw jest lepsza.

Według mnie Windows XP nie jest dobrym systemem, a jeśli juz bardzo chcesz go mieć to zgadzam się z Damianem :

:smiley:

Tylko ze temat teraz został wypaczony przez zmianę dokonaną o 14.25 przez autora tematu. 8)

Rozumiemy aż nad to. :?

Ja również twierdzę że XP Profesional jest lepszy od Home. Polecam XP Prof. :roll:

Ja także. Jeżeli się jeszcze zainstaluje SP2 to można być zadowolonym :wink: :wink:

czyli masz poprostu pirata

a odnosząc sie do wersji xp używając w domu nie jest potrzebna wersja pro wystarczy wersja home spokojnie :wink: