Xp problem z aktywacja

Dzień dobry mam mały problem do aktywacji windowsa zostało dwa dni i jak prubuje aktywowowac windows to pisze , że niema połoćzenia z internetem spróbuj później . (a przecierz mam internet wifi używam programy “Ralink RT6x Wireless Lan Card Driver” )

W takim razie spróbuj aktywacji przez telefon.

:roll:

Ja bym wolał przez internet aktywacje

Może pomoże coś uruchomienie Internet Explorera i wyświetlenie dowolnej strony, wtedy system aktywacji może załapać, że ma połączenie.

Można też spróbować konfiguracji sieci - ikonka na lewo otwartego okna z połączeniami sieciowymi. Po skonfigurowaniu programy będą wiedzieć, że mają połączenie z internetem.

Możliwe też, że firewall coś blokuje.

Odsyłam do : problem-aktywacja-windows-t434225.html

Aktywacja telefoniczna nie boli - nie wiem czego się boisz, to automat.

gacek340 , dokładnie, jeżeli masz legalny system, a nie pirata to nie masz czego się bać. Konsultanci nie gryzą… :stuck_out_tongue_winking_eye:

chyba że nie wspierasz billa i masz pirata to dam ci linka do wersji która nie wymaga aktywacji ;p

mam orginala ale niewiem czemu się boje zadzwonić tam .

Z nikim nie będziesz gadać. Automat poprosi Cię o odczytanie ciągu liczb z ekranu i wstukanie ich z klawiatury telefonu po czym poda Ci ciąg znaków do wpisania w wyświetlone na ekranie pole i tyle.

Uprzedzając pytanie: nikt nie poprosi Cię o podanie klucza licencyjnego z naklejki!

:roll:

no roznie to bywa czasem i klucz musimy wziac, ale na pewno nie gryziemy;-) nawet jak sie polaczysz, to bedzie ok, na pewno zaden przypadek nas nie zaaskoczy;] pozdrawiam MS-employer:P

Dodane 09.03.2011 (Śr) 23:02

no roznie to bywa czasem i klucz musimy wziac, ale na pewno nie gryziemy;-) nawet jak sie polaczysz, to bedzie ok, na pewno zaden przypadek nas nie zaaskoczy;] pozdrawiam MS-employer:P