XP Problem

Witam !!

problem mam następujący . Po odpaleniu Win XP pojawia się dziwny problem .

Samoczynnie otwiera się pasek menu start , za chwilęotwierają się jakieś foldery itp .

System wariuje . Dzieje się tak po ruszeniu myszką , czasem problem wyskakuje po kilkunastu minutach . Naciskam wtedy np ESC i na kilka chwil mam spokój , jednak po chwili znowu atak doprowadza do zatrzymania się kursora myszki , Jednak system mogę wyłączyć . Jak nie ruszam myszką to jest spoko .

Tylko jak tu pracować bez myszki ?

Na 2 dysku również posiadam ten sam system i te samo zjawisko występuje .

wykonałem pełne skanowania systemu programami Kaspersky Antivirus oraz Pandą Platinium . Oba programy zostały wcześniej zaktualizowane . Sprawdzałem równiez za pomocą Ad-Aware oczywiście z aktualnymi bazami . . Również programem hijackthis wykonałem scan . Jednak na nic się to zdało .

Równiez przywrócenie kopii obrazu dysku nie pomogło

Jakiś czas temu dołożyłem pamięci . Nie wiem czy problem może być właśnie pamięć ? , może jakiś Rootkit ?

Objaśniłem chyba dokładnie problem jeżeli ktoś posiadał podobny bądź zna jego rozwiązanie prosze o informacje .

Pozdrawiam

Maksymilian

Może problem leży po stronie myszki.

Jaką masz mysz?

Spróbuj podłączyć inną.

:okulary:

ten sam problem miał mój sąsiad. Mysz uszkodzona i wszystko chrzaniła. Trzeba było wymienić na nową. Problem znikł :stuck_out_tongue:

No zobaczymy . Mysz posiadam A4 tech’a .

Dzieki za info .

Dokladnie, moj kumpel mial ten sam problem - uszkodzony kabel od myszy

Mój kolega to samo. Ja mam a4tech i mam takie coś że myszka sama mi sie porusza ale się do tego przyzwyczaiłem :lol:

Miałem tak samo to wina myszy!

Może już starczy tych a ten i tamten ma to samo. Kolega już wie. :lol: