XP SP2 i dziwne zachowanie Office2007

W systemie mam dwa konta: admina i z ograniczeniami do codziennej pracy.

Ostatnio zainstalowałem swój prezent gwiazdkowy Office2007 + SP i jest git, ale tylko na koncie admina.

Na zwykłym koncie po uruchomieniu dowolnego składnika pokazuje się okienko instalacji officea a potem większe okno konfiguracji pakietu z paskiem postępu. I tak za każdym razem co sporowydłuża ładowanie chociażby worda bo powiedzmy takia konfiguracja trwa ze 1-2min.

Co można na to poradzić?

możesz konto z ograniczeniami uczynić kontem o pełnym dostępnie, uruchomić offica skonfigurować, a następnie ponownie ustawić konto ograniczone.

Ten problem występuje także w Office 2003.

Trzeba na koncie administra wejść w Zarządzanie Komputerem (Mój Komputer- prawy przycisk myszy- Zarządzaj) i w liście usług sytemowych jest Office Source Engine. Usługę trzeba przestawić z wyłączonej na Automatyczną, uruchomić (opcje pod prawym przyciskiem myszy) i uruchomić ponownie komputer.

Office powinien normalnie działać.

Prawdopodobnie ta usługa jest domyślnie wyłączona ze względów bezpieczeństwa. Po pierwszym uruchomieniu Office na koncie z ograniczeniami można później wyłączyć tą usługę, office będzie działał, i włączyć jak trzeba uruchomić Office na kolejnym koncie z ograniczeniami.

Usługa jest włączona i na automacie - nic to nie daje.

Jak dla konto dodałem do grupy administratorzy to sie uruchomiło poprawnie, ale jak tylko ponownie usunałem uprawnienia admina to znowu zaczął się ten cyrk z konfiguracją pakietu. :cry:

Czy da się jakoś wymusić żeby np. office2007 na koncie z ograniczeniami zawsze był uruchamiany z prawami admina?

Albo cokolwiek innego co rozwiąże ten problem poza stałym zwiększeniem uprawnień dla calęgo konta.