Xp sp2

witam ma taki problem mam system xp professional i jak mu zainstalowalem sp2 wszystko bylo ok do momentu zaktualizowania sie SP2 po zaktualizowaniu sie systm udostepnial tylko nie ktore strony internetowe i internet chodzil jak zolw a po odinstalowaniu SP2 wszystko wrocilo do normy interniet dzialal w pelni sprawny i teraz mam zainstalowany SP2 ale bez aktualizaci. czy ktos wie czym to moze byc spowodowane

markizko a zainstalowałeś sp2 na czysty system

Ja aktulizuje windowsa prawie codzienie jak coś jest i chodzi jak rakieta ! :smiley:

Tu nawet nie chodzi i świeżo zainstalowany.

Przed instalacją SP2 należy dokładnie przeskanować

system pod kątem szkodników, zaczynając od użycia HijackThis

po formacie C; D itd zainstalowalem xp nastepnie sterowniki wszystkie itd no i w koncu SP2 no i tak sie zrobilo kiedys wszystko bylo ok tylko po jakims czasie tak sie zrobilo moze po pol roku tak mu nie popasowalo to cos robakow nie ma zadnych bo sparawdzalem sys. kilkoma antywirusami i innymi do tego celu programami i rozkladam rece terz mam zainstalowanego SP2 ale bez zrobionych aktualizacji i wszystko dziala ok tylko niewiem co by bylo gdybym mu dal uaktualnienie jak to samo to niechce wiec jak cos wiecie i mozecie to podpowiedzcie mi za co z gory bardzo dziekuje