XP SP3 na AMD komu działa komu nie

Witam!

Chciałbym zamieścić mały sondaż o tym jak się u Was sprawuje Service Pack 3 na Waszych AMD.

Piszcie jakie macie procesory i płyty oraz jak Wam SP3 pomógł czy zaszkodził a jeśli zaszkodził czy i jak daliście sobie z tym radę… :slight_smile:

u mnie działa jak ta lala…

nie wiem na co komu taki topic potrzebny…

Jeszcze niedawno temu miałem MSI K9N ULTRA i Athlon 3800+(2,4GHz)

Po zainstalowaniu SPIII komp strasznie mulił i jakakolwiek czynność bardzo obciążała procesor - więc go wywaliłem :lol: .

Ja mam Amd Athlon X2 64 5200+ i po zainsalowaniu nie odczułem żadnej rożnicy, system chodzi, nic się nie dzieje, to że sp3 na AMD’ach nie działa to chyba bajki. :slight_smile:

A mi w ogóle nie działał. Po zainstalowaniu SP3 system przestał się uruchamiać.

SnakeVG , jaki masz procesor???

SP3 instalowałem na siedmiu komputerach z procesorem AMD

  • działają bez problemów.

Podobno istnieje lek na AMD :

http://www.megapliki.interia.pl/news-15 … i-amd.html

/ nie sprawdzałem /.

AthlonXP - SP3 działa bez problemu

Athlon64 3200+ - SP3 działa bez problemu

U mnie działał bez problemu, nawet nie mulił…

/Powróciłem do SP2 bo mój tatuś tak bardzo chciał SP2 a nie SP3 no i musiałem…/

Ja mam Athlona 64 X2 4000+ i też wszystko działa bez problemu po instalacji SP3.

mi działa nie widzę żadnej różnicy :slight_smile:

Athlon 64 2800+ - po świeżej instalacji systemu z zintegrowanego z SP3, działa bez zarzutu.

ano na świeżej instalacji ze zintegrowanym problemów na pewno być nie powinno (chyba że ktoś wybitnie uzdolniony jest)

co do Waszych postów o tym że działa to bardzo dobrze

mitem to nie jest bo reanimowałem 64x2 6,0+

ja mam mam AMD 64 3,2+ na ASUS a8n-e nF4U i mi jak na razie wsio działa chyba nawet nieco szybciej w niektórych momentach :slight_smile:

Athlon 4200+,działa nie widzę żadnej różnicy,ale zainstalował mi się dopiero za drugim razem,za pierwszym pojawiło się że nie można skopiować jakiegoś pliku i Blue Screen…

więc jednak… kolejna osoba której nie działało… ale ważne ze w końcu działa… :slight_smile:

Ja mam płytę GIGABYTE GA-M56S-S3 nVidia nForce 560 grafika Palit sonic+GeForce 8600GT 256MB PCI-e, procek AMD 5000+ AM2 ram 2x1GB 800Mhz DDR2 dysk SATA2, i mam XP z SP3 nic się nie tnie u mnie, lepiej chodzi niż co wcześniej miałem XP z SP2.

Zostaje przy SP3.

A kolega ma na socket 939 AMD 3800+ GALAXY 8600GTS 256MB PCI-e 1,5GB DDR, i mu się zacina w grach? ja mówiłem ze trzeba zmienić sprzęt :smiley:

nie cały sprzęt tylko grafikę zależnie od tego jaką ma…