Xp ten problem sie powtarza

(Mikus231) #1

Heh to co sie dzis stalo to mnie przeraza , bo co jak skasuje mi w sie wszystko , wazne dokumenty i nie tylko ... ok przechodze do sprawy

Wczorajszego dnia wieczornego wszystko bylo pieknie wszystko ladnie dzialalo do czasu... otoz uzywam laptopa to i slucham radia tak wlasnie sluchalem radia przymknolem klapke i poszedlem spac zazwyczaj go nie wylaczam ( ??? ) budze sie rano nastepnego dnia klapka byla zamknieta otwieram loguje sie na system a tu nic ... zero reakcji bylem tak spiacy ze poszedlem jeszcze spac budze sie i znowu probuje sie zalogowac do systemu i nic ... stukalem pare razy na rozruch ( tania sila robocza ) by odpalil w koncu az tu bah otwiera sie system komunikowat wychodzi o aktualizacji pulpitu i takie tam takiego dostal kopa ze do tej pory nie moge uwierzyc ale ... wszystko mi skasowal z C: co sie znajdowalo tak jakby byl po formacie pierwszy raz uruchomiony co lepsze nie uszkodzil mi zadnych sterownikow w sensie nie odinstalowywal wszystkie sterowniki grafiki dzwieku etc zostaly usuniete wiadomosci z outloocka ... pragne dodac ze reanimowalem dysk ostatnio programem regeneratorem zostawilem go na cala noc !!

(Djwok) #2

wiesz co... moze po prostu miales jakiegos konkretnego buga w sektorze dysku i po porstu CI sie usunął a tera wszystko świetnie działa... Były jakiś czas temu takie wirusy...

(Agatonster) #3

mikus231 ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.