XP z płyty

Witam koles ma windowsa 98 a czy jest taka mozliwośc bym ja swojego xp z płyty odtwarzał na jego 98 bez instalacji tylko wkładam xp i już. Da rade tak

:hahaha: no… to by było na tyle

Nie da się tak.

A tak sie tylko pytałem co wy na to mi sie udało dzieki czemuś zrobiłem płyte no i nurmalnie wkładam i sie odpala coś podobnego jak linux tylko z płyty sie odpala ok.

Dzięki czemu???

Podziel sie. :slight_smile:

Człowieku, szyfrujesz lepiej niż Enigma :hahaha:

Boże ja się tak nie znam ucze się dopiero informatyki instrukcje znalazłemw sieci i tylko tak pytam zrobiłem no i działa a tu scener, zresztą sory że smiece skasujcie topik jest nie na miejscu

cd8pf.th.png

My nie o screna pytalismy a o linka do instrukcji. 8)

Możesz użyć programu BartPE,pozwala zrobić startową “dystrybucję” Windowsa ze zintegrowanym SP2,dla wygody możesz przegrać płytę windowsa na Twardy dysk,aby zrobić zintegrowaną z SP2 instalację,programowi Podajesz katalogi,gdzie masz zgranego na dysku Windowsa i SP2,program tworzy obraz iso tej instalacji,możesz dodawać swoje programy np. MS Antispyware,WinAmp,musisz włączać wtyczki,albo dodawać całe foldery, aby działały,utworzony obraz zgrywasz na płytkę,oczywiście tylko ty możesz LEGALNIE używać tego Windowsa,służy on jako płyta startowa,ratownicza